Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
[#1] W stronę jutra. | Przeniesiono przez shinza
#1

Drodzy gracze!Nadszedł czas, w którym możemy przekazać Wam trochę informacji o nadchodzącym update 2.0. Mówiąc wstępem - opracowując ten update, kierowaliśmy się przede wszystkim spojrzeniem w przyszłość. Wynikiem tego będą liczne zmiany silnika, systemów, grafik, a przy tym inne, mniejsze zmiany.
Gruba RybaDo rozgrywki dołączy do nas nowa profesja! Jest nią Chouji Akimichi. Dlaczego go wybraliśmy? Jest to kolejna osoba, która początkowo była znajomym genninem, a później po kolei piął się po szczeblach hierarchii shinobich. Oprócz tego, posiada wachlarz umiejętności, które naszym zdaniem ładnie będą się prezentować po stronie losu Smile. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na pojawienie się młodego Akimichi w rozgrywce.Balansy i RespyNowy patch przyniesie długo wyczekiwany balans przedmiotów, a także nowe respy. Dzięki nowemu zastosowaniu balansu itemów, gra będzie więcej wymagać od gracza, a rozgrywka sam w sobie stanie się już bardziej wymagająca. Balans w połączeniu z inną, pewną zmianą spowoduje, że dążenie do coraz to lepszych przedmiotów będzie kluczem do objęcia prowadzenia w 'drabinie' graczy.
Anihilatory[/align]


Wreszcie Legends of Shinobi doczekało się anihilatorów. To nic innego jak hard questy, do których wykonania potrzebny nam będzie odpowiedni team. Po wykonaniu grupowego zadania, serwer nie pożałuje nam nagrody.


W drodze ku innowacji!


Ten punkt jest gwoździem tego update. Wraz z nowym patchem zostaną usunięte obecnie istniejące bugi, ale co najważniejsze, przejdziemy na nowy system forum, który będzie połączony z grą. Od tej pory portal, forum i acc stanie się jednym elementem w pełni integralnym z serwerem gry, a to znaczy, że wszystkie postaci oraz to, co z nimi związane, będzie możliwe do wykonania bezpośrednio na forum. Poradnik nt. obsługi nowego forum pojawi się już niedługo w dziale "Poradniki".


Kolejną rzeczą, której pragniemy oficjalnie potwierdzić, iż wraz z update zostanie zastosowany reset postaci.

Ostatnim punktem, o którym chcemy wspomnieć jest nowa struktura administracyjna, dzięki której praca administracji będzie wydajniejsza, co zaowocuje tym, aby Wam - graczom, grało się lepiej. Publiczny wgląd w strukturę zostanie opublikowany niebawem.

Zespół Legends of Shinobi

#2
.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)