Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Propozycje zmian w profesjach
#1
Witam

W tym temacie, prosiłbym o zgłaszanie propozycji zmian u profesjach.
Graliście już na betach i teraz dochodzi 2 tydzień od wystartowania Official'a i zdążyliście zaobserwować kilka zmian w balansie poszczególnych profesji, ale jednak czujecie, że powinno coś jeszcze się zmienić? Rozpiszcie się tutaj, co należy poprawić lub zasugerujcie pomysły, co można wprowadzić do postaci, bo to jednak Wy gracie na LoS'ie i lepiej się orientujecie tego typu rzeczach.

Zróbmy w końcu dobry i przyjemny balans, żeby żadna postać nie odstawała od drugiej, a zarazem miała swoje indywidualne atuty.

Prosiłbym, aby w tym temacie nie pisać postów typu "Poprawić Sai'a, bo jest chujowy", tylko wypiszcie się na kilka zdań, co w nim jest nie tak i propozycję jego zmian.

Pozdrawiam
Kamashii
#2
Proponuje lekko zwiększyć dmg ze spelli u Sakury i zmniejszyć nieco exh. Odstaje w pvp bardzo mimo że to support taki, no ale bez przesady. Proszę się jej przyjrzeć.
#3
Moim zdaniem lee i kiba są nadal słabi. Co do Lee - ma więcej hp - to prawda ale nadal dmg nie dorównuje choujiemu. Dmg i wytrzymałością. Lee słabo się leczy. Kiba ma mały dmg ze speli i nadal duży exh~ . Pies kiby jest bezużyteczny(nadal). Co do hinatki to moim zdaniem jest ok, tylko brakuje jej(moim zdaniem) czegoś przed Juho~ do zaatakowania przeciwnika z daleka.(PS. Co do ewentualnych hejtów to było lepiej jak dziewczynki wyżalały się w pamiętnik) . Pozdrawiam Dzyndza _/
#4
(28-01-2015, 15:58)ostaszek10 Wrote: Proponuje lekko zwiększyć dmg ze spelli u Sakury i zmniejszyć nieco exh. Odstaje w pvp bardzo mimo że to support taki, no ale bez przesady. Proszę się jej przyjrzeć.

Ty chyba sobie żartujesz? Sakura jest jedna z 4 grywalnych postaci, a Ty chcesz ja poprawiać? Dobry żarcik :O

@Up
Hinata na 300 ma juho soshiken xd
#5
zgadzam się z Dzyndza kiba i lee są za słabi ... i ten pies kiby xD
#6
zmienilbym to ze sakura moze leczyc ludzi tylko w party bo wkurza mnie to jak sie wale z typem 1 vs 1 i lecze przy okazji jego
#7
Już to pisaem.
Ino.
Co do spelli poprawić dmg. I zbalanowas te spele. Bo bić o 200 wiecej ze spella od 30 niz od 65 to tragedia. Co do spella na 65 lvl za duzy ext grafika tragiczna. I wave ktorym sie nie expi bo ehhaust duzy Sad. Po 2 oddac jej parala na 15 tyle ze 30% szansy dac na sukcesywne paralowanie.
Wnioski ? Expisz tylko z chakra no mesu a ratujesz sie spelem na 85 jak Cie moby otoczą.
Postać słaba w pvp jak i expie. Zabija mnie 70 lvl gdzie mam 115 . . .XD
#8
Poison saia bije po 50... Co to za dmg? Na późniejszyl lvlu to kpina jakaś a nie dmg...
Wraz z lvlem jego dmg powinien wzrastać. Poprawcie to jeśli możecie Wink
#9
Tr1ez1 na beta testach napisalem im zeby wraz z transami dmg truzizny wzrastala ale jak widze nie pamietaja . . .
#10
No to tak, Kankurou:
- Poprawić lalki - od 50 do 51 lvla nie może ich przyzwać
- Poison kunai - nie nakłada efektu poisona, dmg mniejszy niż senbon, kończy się po 1 użyciu (a niech się kończy, ale za to dmg ma lepszy).


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)