Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Dylemat
Bardzo dobra postać szczególnie od 300. Łatwo się nim expi i jest dobry do pvp tylko ,że do jakiegoś levela jest "duze waste"
[Image: 112674.gif]
Quote:20:51 Kiskes [49]: czlowieku od miesiaca pomaga ludziom a admini do niego i tak nie zostaniesz tutorem a ten dalej pomaga
"Nie będzie mnie przez jakiś czas"
Witam, ja mam pytanie odnośnie Lee, jak u niego z expem i oczywiście pvp :d. Prosił bym o poparcie wypowiedzi jakimiś argumentami, możecie podać też jakieś plusy i minusy Wink
poZDRówki.
Obecnie nikt nie wie w końcu przeprowadzili balans. Wcześniej miał duży dmg spory exh oraz słabego heala ale był jedną z lepszych postaci ;d
Quote:20:51 Kiskes [49]: czlowieku od miesiaca pomaga ludziom a admini do niego i tak nie zostaniesz tutorem a ten dalej pomaga
lee nie byl 1 z lepszych postaci byl tylko tankiem i tylko do tego sie nadawal wiec odysea za duzo nie pierdol bo gowno wiesz
Jak pacc się skończy to dalej można grac itachim bo nie pamiętam?d
@up

Do żadnej postaci na tym serverze nie jest wymagany pacc, więc tak.
auto 1 play game
@Kiskes
To chciałbym ci przypomnieć, że na którejś z wersji Lee mógł wbić 150+ attack speeda i niszczył każdego.
Kiskes Lee był tankiem czyli na warach też nie mogli go złoźyć dmg ma spory więc nie pierdole jest zajebisty jeśli ogarniasz. Itachi jest dobry na faccu ale na paccu latwiej po prostu ;d
na warach nie mogli go zlozyc na jakim swiecei odysea ty zyjesz jakos nova era padal i to dosc czesto
padalem Tongue to ze masz 45k hp nie znaczy ze nie padniesz od kilku osob;P

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)