Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Dylemat
Witam, w związku z jutrzejszym startem serwera oraz moim jak na razie braku znajomości postaci pisze z pytaniem do was.

Jeśli można prosiłbym o dokładne opisanie mi tych trzech profesji.
Itachi
Sasuke
Neji

Prosiłbym o opisanie ich technik, ich zdolności pvp oraz exp, jak najwięcej informacji.

Dziękuje i pozdrawiam,
Anlaki.
Itachi - amaterasu jeden z best spelli, posiada parala tsukiyomi i to dobrego,
itachim latwo sie expi gdy wbijemy 85 lvl na suiton suigadan wtedy mozesz spamowac housenke z suitonem , do PVP kozacki , Exp? w miare ale jesli umisz grac to szybko bd ci szlo.

Sasuke - jedna z najgorszych postaci na LoSie pod wzgledem PVP jak i EXPA , zupelnie odradzam nią grać jest poprostu NAJGORSZA...

Neji - same obszarowki postac bardzo dobra do EXPA do PVP to jest gowno tak jak mowilem same obszarowki , to ze ma parala obszarowego to nic nie daje, duzy ma exh na spelle , Tez odradzam.

Wnioskujac, itachi jest najlepsza profesja z tych co wypisales i proponuje ci go zrobic.
Itachi Uchiha - Doskonała profesja dla nowicjuszy, którzy nie mają ochoty zakupić Premium Account. Łatwa postać do ogarnięcia, wiele technik targetowych, przedostatni czar paraluje przeciwników na kilka sekund. Dzięki Combo Systemu stajemy się nieśmiertelni na 3 sec., co jest bardzo przydatne w PvP. Ogólnie mówiąc, profesja dobra w MvP jak i PvP. Większość graczy wybiera właśnie tą postać.

Sasuke Uchiha - Jedna z lepszych profesji do expienia, dzięki swojemu małemu exh przy używaniu czarów. Większość osób na poprzednich wersjach marudziła z powodu, że postać jest słaba w PvP. Jednak po wyskillowaniu, Sasuke Uchiha staje się maszyną do zabijania. Dodatkowo posiada on buffa, który dodaje mu bardzo dużą ilość skilli, typu. Attack Speed, Sword, Defense. Po ostatnich poprawkach został mu polepszony czar - Kirin, dzięki czemu gra nim staje się jeszcze przyjemniejsza. Początek możesz mieć trochę trudny, ale potem jest co raz łatwiej.

Neji Hyuuga - Profesja słynie z tego, że każdy jego czar jest to obszarówka. Postać jedna z lepszych do zdobywania doświadczenia, a w PvP też nie grzeszy. Nie ma co tutaj się rozpisywać, jeżeli chcesz szybko się wyexpić to wybierz tą profesję. Jednak początki nie będą łatwe, trzeba będzie się trochę pomęczyć z mobkami (biegać w kółko, trzymać się z dala od nich). Od razu Ci napiszę, że w PvP nie będzie tak łatwo trafić w przeciwnika, więc nie rób za wielkiej nadziei. Postać bardziej służy pod Team Pk.

Ogólnie:
Polecam Ci najpierw zagrać Itachim, ponieważ jest to jedna z lepszych profesji dla początkujących.

Wybacz za błędy, ale za późna godzina i ledwo co piszę. :d
Mam nadzieję, że pomogłem.
No rozumiem, jestem raczej weteranem losa z wersji 1.0 do 1.4. Chociaz w grach tego typu, tym bardziej jesli chodzi o pvp to nie jest zle. Dzieki panowie i do zobaczenia jutro.

Chce jeszcze spytac, co najlepiej skillowac Itachim ??
Sword,Attack Speed
Bier sasuke. Postac pomimo ze dostala sporego kopa w dupe od Administracji to i tak koksi xd
itachi- profesja stworzona do pvp dobrze wyskilowane nin niszczy kazda inna profe (bynajmniej do 300 lvl) exp nim jest bardzo dobry aby ogarniac targety

Sasuke -hmm ktos twierdzi ze jest slaby? zapewne jestescie noobami co nie ogarniaja curseda patrz tavvy skladal praktycznie kazdego swoim saskiem a skilla nie mial jakos duzego do expa tez bardzo dobry wiec przestancie kurwa narzekac a nauczcie sie nim grac

neji- jak najbardziej do expa profa polecana do pvp jednak polecam hinate
(02-09-2013, 01:43)kazuya Wrote: Sasuke - jedna z najgorszych postaci na LoSie pod wzgledem PVP jak i EXPA , zupelnie odradzam nią grać jest poprostu NAJGORSZA...

Tyś widział.. Expienie Sasukiem bardzo przyjemne jak dla mnie. Ryuuka bardzo miły dmg, mały exh.

Nie graj tym co Ci powiedzą że jest najlepsze Wink
Nawet najlepszy char w rękach ofermy będzie słaby, a jak wyćwiczysz granie swoją postacią to nie będzie to przyjemniejsze wtedy?
Sasuke grałem tylko chwile ale bardzo mi się spodobał.Swoim sasuke mogłem zlozyc bez problemu innego gracza.
Neji duzo obszarow z racji ze gralem Hinata to polecam Ci nejiego szczegolnie z przyczyny nowego balansu.
Itachi nie gralem nim ale podobno bardzo fajnie tylko ,że spore waste na pille.
[Image: 112674.gif]
Quote:20:51 Kiskes [49]: czlowieku od miesiaca pomaga ludziom a admini do niego i tak nie zostaniesz tutorem a ten dalej pomaga
"Nie będzie mnie przez jakiś czas"
A byście mi mogli powiedzieć coś o Naruto ? prosze Smile

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)