Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Neji czy Hinata?
Witam,
Nie wiem czym lepiej grać Nejim czy Hinatą? Która profesja lepsza do expa, a która do pvp.

Proszę o wypisanie plusów i minusów, dziękuje.
Wiele osób mówi, że Hinata jest lepsza. Ja się z tym nie zgadzam, uważam że Neji jest lepszy i do Expa i do PVP, ale to tylko moje zdanie.
Neji więcej HP, mniej chakry, Hinata odwrotnie. Kumpel grał Nejim i mówił, że do expa jest to najlepsza profesja, a i w PvP sobie radzi.
Hinata ma lepszego heala trochę mniejszy dmg na wyższym levelu jej spelle zabierają mniej many od spelli Nejiego oraz ma wiekszy przyrost many i mniejszy hp. Neji jest trudniejszy na początku w późniejszej grze jest równy /lepszy od hinaty.
[Image: 112674.gif]
Quote:20:51 Kiskes [49]: czlowieku od miesiaca pomaga ludziom a admini do niego i tak nie zostaniesz tutorem a ten dalej pomaga
"Nie będzie mnie przez jakiś czas"
WTF? Pezecież będzie nowy balans. -.-
Dokładnie... nie wiadomo jak to teraz z tymi profesjami wygląda.
Dlatego pisałem, aby poinformowali Nas o zmianach dot. profesji i nie tylko.
a co to za roznica kim bedziesz gral spelle masz takie same procz tych na 30 lvl
Kiskes Wrote:a co to za roznica kim bedziesz gral spelle masz takie same procz tych na 30 lvl

Yy.. no chyba właśnie jest jakaś różnica w tym kim będziesz grał. Neji może mieć np. większy dmg, a Hinata np. mniejszy exh i lepszy heal. To jest różnica.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)