Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
League of Legends
Exclamation 
[Image: images?q=tbn:ANd9GcSLAlDp5vlFQsTACER1zwO...m-UBtKsfgD]
League of Legends to szybka gra, która łączy w sobie elementy RTS i RPG. Dwie drużyny potężnych bohaterów walczą na różnych polach bitew i w wielu trybach. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów, częstym aktualizacjom i wielkim, rozwijającym się turniejom League of Legends zapewnia radość z gry graczom na różnym poziomie.

[video=youtube]http://youtu.be/tEnsqpThaFg[/video]

Trololo... Dobra, pewnie każdy wie czym jest LoL i pewnie nie jeden z was grał, a kto nie miał okazji to zachęcam do gry. ; d Ba, Jeżeli znajdzie się sporo osob możliwe, że zorganizujemy jakiś mały turniej. Big Grin

Rejestracja i Pobranie gry:
(wystarczy kliknąć w obrazek)

[Image: promo-card-download-pl.jpg]

Moj nick:
Dander

Serwer :
EUNE

W postach niżej podawajcie swoje nicki i serwery możliwe, że znajdziecie nowe osoby do gry Big Grin
[Image: 1b1h3YR.png]
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better. - S. Beckett
Właśnie pobieram :X Grałem wcześniej, ale nie pamiętam jaki nick ;C Serwer: EUNE
Kiedyś może i było fajne i dobrze się grało. Teraz zeszło na psy.
Bo kiedyś farmić nie trzeba było ,a teraz trzeba to na psy zszedł LoL.
[Image: 112674.gif]
Quote:20:51 Kiskes [49]: czlowieku od miesiaca pomaga ludziom a admini do niego i tak nie zostaniesz tutorem a ten dalej pomaga
"Nie będzie mnie przez jakiś czas"
Nick; Kasztan324 ,EUNE. może coś się w jakimś czasie zagra ale ban do trzeciego jeszcze jest ;d.
Dziki Mrok, Gold 3
Dodawać jak chcecie pograć Smile
Nick TheLastFire EUNE, Platyna I adc ( wielkimi krokami do diamentu).

@Edit
I był diament 2 w sezonie 3 <3
Dander, hajs za reflinki się zgadza ? XD
Lol to syffff xd
Gra sama w sobie jest świetna. Gram generalnie od samej bety. Jedynym i głównym mankamentem tej gry jest community, nigdy nie spotkałem gorszego. Jeden na drugiego rzuca gównem, odmawia gry, czy nawet z niej wychodzi. Potencjał gra traci, kiedy w Twoim teamie zawita gatunek osoby typowo aspołecznej, nastawionej agresywnie, negatywnie, wbrew idei gry.
You're useless Lucy. You can't understand woman's heart.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)