Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
W drodze ku lepszemu
Star 
Chciałem stworzyć temat do dyskusji nad zmianami na serverze Legends of Shinobi, ciekawy jestem opinii graczy co należy zmienić,dodać,ulepszyć,poprawić. Zapraszam do wypowiedzi!
Katona
Upiększanie Mapy(Expowiska etc.)
wylaczyc to zryte follow bo pvp jest bezsensu :/ to napewno podam przyklad innego naruto follow zostalo wylaczone kazdemu poszlo to na dobre :]
a nie follow i spam spelli :/ wtedy taka hinata nie bd kazdego jechac solo czy gaara bd trzeba ogarnac...
- Lee polepszyć,
- Chouji osłabić,
- Katon polepszyć,
- ogarnąć w końcu jakoś te pet'y, bo to porażka,
- ogarnąć normalnego clienta.

Jak coś mi się przypomni to dopiszę.

@Edit:
- weźcie się za portal, bo na razie go nie ma (mapy, opisy itemów, mobów etc...),
- poprawić istniejące błędy/braki na acc maker/forum (np. dodawanie/usuwanie postaci oraz ich ukrywanie).
[Image: cj4.gif]
Jestem za ale pytanie czy coś będziecie robić w kierunku poprawienia serwera bo od kilku dni wiadomo, ze chouji jest przesadzony a nikt nic z tym nie zrobil.

@edit
Zmniejszyc ilosc fragow skoro juz aol ma zostac w sms shopie. 5 fragow rs 10 jail.
Dać nowego klienta który miał być z tydzień temu. Big Grin
Usunąć Wajdę.
Naprawić Xazesa.
Upjenkszyć Puchę.
Zbuffować Xarona.
Proszę. ;D
Stara stronka była lepsza, stare forum było lepsze, dodać mapę respawnu (nową...), dodać spis potworów (hp, exp, loot?) i tu też aktualny, bo można na google znaleźć ale parę potworków i to w ogóle exp ani hp się nie zgadza.
Zatem oprócz polepszenie heala dla Lee.
-Chouji ,Zmniejszyć ilość hp hmm zrobić krótszą i słabszą baike oraz dodać mu spell na 300 lvl.
(Baika nie powinna dodawać speeda)
-Expowiska dodane są spoko bo na low levelu masz gdzie expić teraz przydałyby się nowe moby.
- Mapa to podstawa a jej tu na razie nie ma .
- Czemu saiowi wolno wpada sword? To też można by poprawić.
[Image: 112674.gif]
Quote:20:51 Kiskes [49]: czlowieku od miesiaca pomaga ludziom a admini do niego i tak nie zostaniesz tutorem a ten dalej pomaga
"Nie będzie mnie przez jakiś czas"

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)