Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Crashe i zamknięcie
Będzie jakaś rekompensata w postaci exp eventu?
Ponieważ straciłeś możliwość expa przez 1 dzień? Cofną server do 10:15 to nic nie stracisz.
Zależy kiedy Żwir będzie xd
Gg otsa
Będę po 16 i serwer ma już działać kapiszi? xD Tak na poważnie, cofnąć na spokojnie żeby wszystko było gites i naprawić błąd który powoduje crashe. Bo po co cofka, jak znowu będzie crash? xD
Zerwałem się z ostatnich zajęć, żeby sobie na Losa szybciej wejść a tu taki chuj xD. Mam nadzieję, że dzisiaj go odpalą. (a nie za 6 miesięcy xD)
Zadnych exp eventów w ramach rekompensaty... to tylko psuje gre, zreszta zostało juz powiedziane ze na tej edycji nie bedzie exp eventów gdyż sa one nie fair. Jesli juz to zwięszkony exp o iles tam % przez dany okres czasu chociaż to nie do konca jest sprawiedliwe bo niektórzy maja ferie a inni nie

@down
kto powiedział ze nie gram innym charem?
Ale chodzi mi o to, że na takich eventach expia tylko niektóre postacie, inne maja utrudnione zadanie. Zreszta na ten temat zostało juz dużo powiedziane i podjęto decyzje, że na tej wersji nie będzie juz exp eventów. Poza tym w ramach rekompensaty można wymyslić wiele dużo ciekawszych/sprawiedliwszych eventów
Ta, bana masz więc Ci nie na ręke, syn.
PACCA NIECH ODDADZA! MOJE ZYCIE WLASNIE SIE ZATRZYMALO NIE WIEM CO ZROBIC. CHYBA SIE ZABIJE
EDIT
Poprawi mi sie jak dodadza szafke, rewardy shizyne i kotetsu. XD
Weź idź jebnij barana w ściane prostaku.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)