Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Propozycje zmian w profesjach
#21
Pisałem to o Sasku już w ekipie, ale wolę napisać to jeszcze raz.
Czemu by nie zmienić mu kilku spelli? Np. zrobić stage chidori (zwykłe chidori na (1, 280, 350, 450, 500, 550) a cursed chidori jedynie na transach z cs seal. Przelicznik damage aktualnego chidori + skill attack speed*np. 10) a zamiast cursed chidori, dać mu kirin, a zamiast kirin dać mu amaterasu (3 razy na transie 280, 4 razy od 450 lvl'a)
#22
Raezil zajebales dobrym pomysłem; )
#23
Raezil nie, nie i jeszcze raz nie ; )
Nie oszukujmy się dodaniu mu amaterasu zrobi Itachiego bezużytecznym a Saska najlepszą postacią. Nagashi i Ryuuka do szybkiego expa/dmg, amka + Kirin do pvp serioo wyobrażasz to sobie? I może jeszcze zrobić mu combo 2 Ryuuka>Kirin>Amka i da mu to +200lvli do szybkości ruchu i nieśmiertelność na 10 sekund? Daj sobie spokój.
#24
Z tym amaterasu trochę przesada ale pomysł na chidori na prawdę fajny i ciekawe jakby się sprawdził w grzę Smile
#25
Proponuje przyjrzeć się fuutonowi bo praktycznie jest najgorszym żywiołem. Co z tego na 300 spellu jak reszta jest bezuzyteczna. Nikt w grze nie życzy sobie tego żywiołu. Podobna sytuacja jest z wężem. Anty Paral no dobra ale nic poza tym. Żabka ma dodatkowo dmg podczas gdy wąż nie ma nic. Tyle na ten temat.
#26
Wąż nie ma nic?
-Anty Paral
-Kryjówka
-Dmg nie najgorszy.
#27
Proponowałbym zwiększyć chociaż o trochę regenke Itasia, bo to jest porażka ;/
#28
Tylko, że amaterasu saskowi zabierałoby 60% chakry i x% hp. Wystarczy to zbalansować, ale jeżeli ktoś nie bierze takiej opcji pod uwagę, więc. Jeżeli ktoś z was uważa, że spamowanie tych samych spelli jest balansem, to się myli. Ogólnie myślałem nad tym, aby pvp wyglądało trochę inaczej i mam praktycznie pomysł na usunięcie pvp na bocie i zrobienie oryginalnego pvp.
#29
Lee jest slaby, zamiast tego jutsu na pacca to wolalbym juz jakiegos buffa.
Postac, ctora najbardziej sie kojarzy z distem to ten ten (ma buffa), ze swordem sasek (ma buffa), to dlaczego lee niemoglby miec? np. jakies open gate lub zrzucenie ciezarkow jak to bylo w walce z gaara i by dawalo np 30 tai i 20 asa. a combo II zmienic, bo nwm czy jakis lee wytrzyma do tego czasu z tragicznym dmg
#30
Popieram pomysł z obniżeniem dmg Hinacie, bo wali za soczyste i jebitne hity :/


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)