Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Propozycje zmian w profesjach
Z tym regeneration to... Tak byc musi. Summony to czar wspierajacy a nie atakujacy wedlug zasad silnika tibijskiego, wiec to akurat jest kk.
Ja proponuje zmienić Ino, która nosi miano największego ścierwa na Losie! Hmm. Może po krótce opisze jej spelle, choć Krexon już to zrobił, ale tak dla przypomnienia.
Spell na 15 sty lvl!
Shintenshin no jutsu !! Zajebisty speell!! Potrafi aż przejąć potworka, który nie bije więcej niż 100-200! Masz na to około 5 % szans ! Gratulacje, wlasnie przegrales zycie expiac recznie do 30 lvla.
Spell na 30sty lvl!
Chakra No Mesu!!! Jedyny spell, którego ino używa do nieskończonego lvla. Jest to otóż dojebany target jednokratkowy ( ou yea, zawsze o takim marzylem) ktorego musisz uzywac tuz przy mobku!! Demejdzem nie kosi, że tak powiem ( tyle co normalna profa z spella na 15sty lvl )
Spell na 45ty lvl !!!
Shosen No Jutsu. Rzekłbym iż jest to dojebany heal, gdyby ktoś go używał, gdyż ma taki exh, że light healing efektywniej leczy. Kolejny spierdolony spell dla ino ! ;*
Spell na 60ty lvl!!
Seishou Narabi - Jeden z najlepiej zrobionych według mnie czarów Ino. Administracja sie postarała, że tak powiem. Jest to wave, który jest tak popierdolony , że niewiadomo kiedy bijesz z niego. Pozatym ma jakieś pol godziny exha, dlatego sie go wogole nie uzywa. Jego plusem jest to, że masz kilkuprocentową szanse na "spowolnienie" przeciwnika, nie , nie paral. Do tego jego demejdż wynosi około połowy chakra no mesu, czyli połowy dmga spella na 15sty lvl innej postaci :/ Troche chujowo :/
Spell na 85ty lvl !
Mind Shock. Zajebisty spell, wpierdalasz 95 controla, żeby moc uzywac spella, ktory wali cale 100 dmga wiecej od chakra no mesu, tyle ze ztym ze jest to obszar , a jego exh trwa okolo 1.5 h , dlatego jest to kolejny spell, ktory przydaje sie do podtarcia dupska. Do tego żre tyle many, że walne 2 x rege + tego spella i niema :/ pustka :/

Do reszty spelli się nie wypowiem. Pacca nie posiadam, choć spell na pacca jest kolejnym dojebanym targecikiem jednokratkowym :* Spell na 115 lvl - na chuj go robić jak nikt ino nie gra Big Grin Znając życie demejdzem nie powala, exhaust 12sto godzinny.

Podsumowywując postać Ino.
Kompletnie nie przydatna do niczego. Do 500+ lvla atakuje ze spella 30sty lvl jednokratkowy target, jest to jedyny spell z ktorego Ino expi. W pvp to samo. No kurwa, sory, ale to ma jednego spella do ataku xDD

Propozycje zmian Ino.
Shintenshin - Dodać dmg do potworów jeśli przejmowanie się nie powiedzie, zwiekszyc % na przejecie.
Chakra no Mesu. Dodać dmga, badż zwiększyć obszar i zasięg.
Shosen No Jutsu- zmniejszyć exh, badż zrobić tak, że nie można siebie healować tym, bo jest to i tak nie potrzebne, a za to healowanie kogoś jest 2 x większe. Ostatecznie zrobić heal obszar jak u sakury.
Seishou Narabi - Tego spella wogole wyjebac i zrobić od nowa. Proponuje zamienić na obszar z 100% na parala ( tak jak u shikamaru) Dodatkowo zwiększyć dmg, minimum o połowe.
Mind Shock. Zmniejszyć exh, zwiększyć dmg,
Pan wyzej dobrze gada, Ino na beta testach była ( wg. mnie ) najlepsza postacią. Paral na moby, slow na ludzi , heal , spell od 15 był używany nawet po shippie, ale to był + , gdyż miał on duży dmg. Reszta spelli była w miare. Jak zobaczyłem co zrobiliście z Ino , to odrzucilem wszystkie zamiary grania tą postacią. Szczerze, zrobcie cos z nią , bo to jest załoba.
[Image: TLWoBxQkZ.png]
2x Up

Popieram XD.
Z tym że shintenshin powinno dzialac tak jak napisalem ;P
last transy gaary to kupsko na betach byl gorszy niz lee
gram kiba wiec:
-akamaru to gowno
-exhausty sa za duze lub dmg za maly
-regeneration to jakas kpina, zeby leczyc sie tyle samo co rock lee?
-targety te 2, double whirlwind i ten z pacca to ja nie wiem po co sa, dmg maja dobry ale kurwa w czasie czekania na kolejny mozna z 5x uzyc comba gatsuga + garouga
zapomnialem dodac ze ten wyglad na 150 lvl jest zalosny XD po co dawac akamaru w wygladzie jak sie go przywoluje
Też gram Kibą więc:
-Akamaru za mało hp na 280 lvl Akamaru ma tylko 17200hp to są przecież 2 hity od hinaty i go nie ma, a co dopiero na warze. / ewentualnie można wprowadzić, żeby było go można zabić tylko bronią.
-Mi Regeneration daje jakieś 900-1000 hp więc to jest jakieś 9-10% więc nie tak źle.
-Exhausty są teraz bardzo dobre, co do dmg to ujdzie.
-Pacc spell jest usueless, bije mniej od double whirlwinda, taki sam exh, tyle samo chakry, totalnie nie opłaca się używać.
-Nadal czekam aż Akamaru będzie mógł findować ludzi z anbu mask.

@down
Całkowicie się zgadzam z Absoluticem.
W Kibie przeszkadza jedynie useless pacc spell i mala ilosc hp akamaru i brak findowania, reszta jest ok jednak dodalbym jeszcze 1 albo 2 hp per level bo taki naruciak krory jest maszynka do zabijania ma 29hp per level a Kiba jak narazie tylko 25.
NICE OTS

Kiba jest całkiem fajny
Gram Sakurą więc:
- HP za mało
- DMG z jutsu za małe
- DMG z łapy za małe
- Heal w sumie dobry, ale można zwiększyć
- proponuje jeszcze czar, który tworzyłby sake.
PS. Też chce aby profesja która gram była terminatorem.
Sakury nie ma szans zbic 1v1 a ty jeszcze bys chcial dmg no kurwa parodia XD support to support. Ja bym sie bardziej przyjzal dmg tentence bo o dziwo za duzo ona bije.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)