logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian w profesjach
Author Message
raezil Offline
Banned

RE: Propozycje zmian w profesjach
Mój pomysł na balans

Jak wiemy balans na losie nie jest najlepszy. Zatem, może ktoś przejrzy się mojej dość oryginalnej propozycji?

Sasuke
powinien mieć sharingana, który da radę wyłączyć i włączyć. Przykładowo Sasuke musi włączyć Sharingana/Mangekyo sharingana, aby odpalić 3 pierwsze transformacje, albo aby używać chidori, chidori nagashi, kirin, amaterasu. Oczywiście sharingan dawałby też nam outfit (musiałbym normal bez sharingana, 280 bez sharingana, akatsuki bez sharingana i także te outfity z sharinganem.)

Chidori- możemy włączyć i wyłączyć ów jutsu. Jeżeli zaznaczymy target i zaatakujemy z meele (odległość: 1), to pojawia się atak chidori/cursed chidori w zależności od transformacji. Chidori działałoby dopóki zadałoby jeden atak.

Sharingan- od 0 do 100 chakra lvl, zaś od 101 chakra lvl jest mangekyo sharingan. Oczywiście co kilka sekund, sharingan zabiera chakre.
Przykładowo, aby włączyć amaterasu, trzeba mieć włączony Mangekyo. Dodatkowo co każdy atak z amaterasu, gracz dostawałby exhausted 2s a 3 ataki amaterasu byłyby co 3s. Amaterasu wyłączałoby się po użyciu komendy lub utracie targeta czy utracie chakry czy też po utracie Mangekyo. Oczywiście, aby to jutsu nie było zbyt op, to zabierałoby hp i chakre.

Jeżeli komuś podoba się taki pomysł na balans, to mogę rozpisać tak resztę profesji.
(This post was last modified: 29-01-2015 17:17 by raezil.)
29-01-2015 17:14
Find all posts by this user
rudi93 Offline
User

To już nie byłby LoS xD Może na inną edycję teraz to chyba na tak drastyczne zmiany jest za późno + trzeba dać Żwirowi +/- 2 lata żeby to zrobił.
29-01-2015 17:39
Mrokus95 Offline
User

Mi się to za bardzo nie podoba. W ten sposób Sasek odpowiednio opancerzony w te buffy(bo tak by to w praktyce można nazwać) Zyskiwałby niesamowicie na mocy - zwłaszcza na większych lvl gdzie many ma się mnóstwo +pile. Pozatym zniknęłaby jakakolwiek zręczność w PVP kosztem walk w większości moorpg np Kotor czy Metin gdzie najpierw włączasz wszystkie bufy jakie masz i dopiero zaczynasz atak. A zaskoczony przeciwnik kiedy miałby to zrobić ? I nie daj Boze do tego jeszcze zły balans .

To nie system do tego typu gry, poza tym nawet gdyby tego spróbowano(a osobiści odradzam) to podobne bufy i skile czasowe trzebaby powymyślać do reszty profesji . Teraz jedynie trzeba odpowiednio dobrać jutsu do lvl , ogarnąć jego dmg, kosz i exhaust. Wszystko wtedy będzie huczyć jak miło Big Grin
(This post was last modified: 29-01-2015 18:25 by Mrokus95.)
29-01-2015 18:22
raezil Offline
Banned

Nie umiesz czytać? "Mogę rozpisać resztę profesji". Ponadto, kto mówi, że ma być takie damage jak teraz? Sorry, ale ja wiem jak balansować. Każda profesja musi być oryginalna, a nie zmień dane wartości.

@down
Przecież to logiczne, że ze zmianą balansu, jest potrzebna zmiana motoryki gry. Ja usunąłbym wszystkim heala, bądź dał od questa. Wtedy każda profesja będzie miała swój własny atut. Kiba będzie miał find, Sakura i Ino miałyby heal ,a reszta nie. To jest balans. Kto tu pisze, aby all mieli buffy?
(This post was last modified: 29-01-2015 22:56 by raezil.)
29-01-2015 18:49
Mrokus95 Offline
User

Ale to co ty proponujesz zmienia wogóle istote tego typu gry , czyli wzorowanej i tu nikt nie zaprzeczy na Tibi. Sytem jaki ty proponujesz to już inna generacja ,a nie pytano o zmianę systemu gry a jedynie o sugestie balansu postaci- i kto tu nie potrafi czytać ?
29-01-2015 18:57
Kirass Offline
キラ

Mrokus95 Wrote:to już inna generacja
^^

Oczywiście, na silniku Tibii można dużo lepiej zaaranżować spelle, tak, aby część z nich posiadała jakieś ciekawe, unikatowe mechaniki, a nie 15 obszarów z różnym damage i rozmiarem i 10 wavów z różnymi wzorkami. Tylko na to potrzeba przede wszystkim chęci, a o czym my rozmawiamy, jak ktoś prosi od tygodni o usunięcie postaci, to do tej pory jeszcze nikt mu nawet nie odpisał. Nawet taka czynność wykracza poza obecne chęci wyższej Administracji, a co dopiero jakieś konkretne zmiany...
Żwir czy tam Jacolos, bo nie wiem, kto oficjalnie jest w posiadaniu serwera, powinien go dawno sprzedać/oddać komuś, komu faktycznie chce się to robić i mógłby poświęcić na to czas, ale jak kasa wpływa, to po co mają to robić?

[*] Merol, Tamashii [*]
30-01-2015 05:33
Nienormalny Offline
User

Nic nie zmieniać przy Sasuke, najlepszy buff + mały exhusted.
Nic nie zmieniać przy Hinacie, dmg ładne, ale mała ilość hp + tylko na krótki dystans.
Itachi - tutaj można zwiększyć minimalnie heal albo ilość hp.
Shikamaru - zwiększyć trochę exhusted na ten 1 paral, bez sensu żeby mógł trzymać przeciwnika w nieskończoność .
Temari - za duży exhusted na czary.
Tem ten - polepszyć buffa, żeby był lepszy od chakra fury, np. żeby dłużej trwał.
Sai, Kiba - nie wiem czy coś było zmieniane, ale byli najsłabszymi profesjami.
Reszta raczej bez zmian.

Zauważyłem, że prawie każdy chce zmienić profesję którą gra w terminatora np. raezil.

Co do żywiołu, proponuje zwiększyć dmg poszczególnych spellí fuutona oraz katona. Dla mnie na dzień dzisiejszy wylosowanie fuutona oznacza grę od nowa.
Co do peta, raczej są dobrze zbalansowane, jeżeli już to można zwiększyć lekko dmg ślimaka ag węża.

Ps raezil weź młotek i się jebnij w łeb jak się tak Nudzisz.
30-01-2015 07:45
Ricko Offline
User

Co do Sasuke to myślę, że by go poprawiła zmiana grafiki Cursed Chidori.
Bo nie oszukujmy się ale teraz jest to troszkę poryty spell gdyż musimy celować na jedną kratkę przed siebie aby uzyskać jakiś tam 'dmg'. Dlatego proponuję aby Cursed wyglądał np. tak jak kiedyś na WONO (pewnie sporo ludzi wie o co chodzi). Wtedy ten dmg nie opierałby się tylko na jednej kratce.
30-01-2015 13:49
Ayon Online
Supporter

Combo II saska polepsza Ci curseda z tego co wiem.
30-01-2015 15:55
Tyragon Offline
User

Pare slow o shino, plusy:
-Dobre combo.
-Spory dmg ze spelli.
- ...
Minusy:
-Spell od pacc'a (czyli od 100 poziomu) pobiera prawie 2x wiecej many, a bije o 100 mniej niz spell na 85 lvl'u oraz posiada taki sam exhaust.
-Explodive Kikachu zabiera okolo 9k exp'a.
-Waste pilsow.
-Explo kikachu bije osoby w partach co sprawia, ze staje sie nieoplacalne na warach.
Podsumowanie:
-Dosc duzy dmg ze spelli.
-Wielki exhaust, ktory sprawia, ze ciezko jest expic.
-Explo nie przydaje sie w expieniu jak i na warach.
Propozycja:
-Zmniejszyc pobieranie expa przez explo kikachu.
-Zlikwidowac problem bicia osob w partach przez explodive.

Proponuje zmniejszych dmg ze spelli oraz exhaust, tak zeby nie odstawal od innych profesji, a dalo sie nim expic.

Dla tych co mysla, ze chce zrobic z shino czolg do zabijania powiem tak, 85 shika bije z 2 spella 2,7k gdzie shino na 185 z drugiego spella bije 2,8k. Racja jest taka, ze shino bije sporo ze spelli 85-100 ale ma taki exhaust, ze ciezko jest nim expic.

@Edit
Dodam jeszcze, ze po uzyciu spella na 115 (explodive) shino ma exhaust na regeneration.
(This post was last modified: 31-01-2015 03:49 by Tyragon.)
30-01-2015 22:10

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)