logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian w profesjach
Author Message
Come Back Offline
Game Operator

RE: Propozycje zmian w profesjach
To teraz ja wspomnę o sasku jest to trochę kijowe ,że Temka ma taki sam Ex na spelle i ma większy dmg z Wave na 70 niż cursed chidori na 120 ^.- proponuje o 5-7% zwiększyć dmg z Cursed chidori i będzie wszystko dobrze

A ja wiem to co naprawde ma znaczenie,
A ja wiem to, to właśnie w sobie cenie,
A ja wiem to , wiem too
wiem to , wiem too
28-01-2015 20:11
Find all posts by this user
Mrokus95 Offline
User

Co do Choujiego to delikatnie zmniejszyłbym mu waste umiejętności bo pile na nim jak głupie uciekają a bez nich to wgl. exp nie istnieje niestety. A tak jest spoko.

Shikamaru jest ok na początku, później staje sie niepotrzebny nawet w teamie, ponieważ paral nie ma już tego samego efektu(nie odczuwa się go prawie na wyższym lvl) a i żywiołowe parale są lepsze więc traci swój jedyny atut - tutaj albo zmienić procentowe zwalnianie trafionego przeciwnika na daną wartość tak by miało to efekt nawet na 300 lvl albo osłabić parale żywiołowe bo trafienie paralem z suition trwa o wiele dłużej i w zasadzie nas kompletnie unieruchamia (nie to co paral Shika) . W wczesnej grze natomiast potrzebuje on teamu by kogoś zabić ale i inni potrzebują więc balans jest ok. Jest jeszcze sprawa skilla premium. Shikamaru ciężko się expi więc może zamiast targeta dostalibyśmy konkretną obszarówkę/buff.

I może nie konkretnie odnośnie danej profesji ale o typie postaci - dla postaci dystansowych - bronie a zwłaszcza Yohyo
To nie jest tak łatwo zdobyć na niskich lvl a zasięg i atak są tragicznie małe. Teraz gdy kunaie nie ulegają zniszczeniu za każdym razem , a rękawica jest do zdobycie z prostego questa ten item jest useless.
Przydało by się też więcej broni bo w porównaniu do swordów czy broni tai to ubogo jest strasznie. Nie wiem np. haridoku(jak u shizune), shurikeny ( zwykłe jak i te ogromne(fumma)) , sound glove (aż się prosi o atak dzwiękiem na odległość a nie as), przedmioty umożliwiające atakowanie shurikenami/pociskami z chakry ( atak w zaleźności od chlvl i dysta), Gunbai( broń Madary- nieskładany wachlarz mogący służyć też za tarczę- choć tu nie jestem pewien czy juz go nie ma), zwoje Ten-ten,Kosa Hidana( jako drop z misji), Bashosen , Shakujo, . To tylko kilka przykładów z mangi a zrobiłoby się ciekawiej- teraz wygląda to tak Start -> kunaie -> Wachlarz ->Koniec.
(This post was last modified: 28-01-2015 21:42 by Mrokus95.)
28-01-2015 20:29
digart Offline
Banned

A wiec jako ze gralem Saiem:
-Podwyzszyc mu heal z regeneration przynjamiej o 100-150.
-Usunac mu buffa, dodac spell bijacy poniewaz expienie Saiem z spella od 15-35 do 550 troche nudne.
-Pacc spell wedlug mnie jest nadal useless nie chodzi mi o dmg ale o rozmiar i niby ten dodatkowy efekt % obrony ktory nie dziala albo mi sie wydaje, wybaczcie tylko 220 lvl wbilem i nie zauwazylem aby cos tam dawal.
-Nie mam pojecia co skillac Saiem Sworda czy Glove poniewaz to i to chujo** leci.

A wiec ogolnie prawie caly Sai do poprawy.
Dziekuje czekam na flame!
28-01-2015 20:47
Ayon Online
Moderator

U większości profek Pacc spell to najbardziej użyteczny skill.
U Kiby powiedziałbym, że to najbardziej usueless jutsu ever xd.
Dmg robi mniejsze o 15~~% niż skill na 115 control, exh taki sam, koszt chakry też.
Niby jest obszarowy(XDDD) ale to już wole bić 115 i liczyć na szczęście, że poleci z obszarem niż walić pacc spell.
Nie mam na myśli zwiększenia dmg, zmniejszenia exhaustu, tylko całkiem zmienić skill. Nie mam też pomysłu na jaki, liczę na Was chłopaki ; D

Reszta jak dla mnie OK u Kiby, może po za akamaru bo nie zwiększa mu się dmg ze skilla po wbiciu nowego stage, albo zwiększa się o bardzo mało.

Pozdrawiam i czekam na hejt, że chce zrobić OP Kibe bo nim gram.
(This post was last modified: 28-01-2015 21:19 by Ayon.)
28-01-2015 21:15
Seiso ✰ Offline
User

- Premium Spell Shiki bije tylko około 600 więcej niż spell z 35lvl, a różnica między tymi spellami to 70 leveli
28-01-2015 21:18
Mrokus95 Offline
User

Zgadzam sie z tym w pełni
(This post was last modified: 28-01-2015 21:53 by Mrokus95.)
28-01-2015 21:23
izconix Offline
User

u wielu profesji roznica dmg w spellach jest prawie niezauwazalna a za to biora coraz wiecej many xD
28-01-2015 21:55
4902553 Offline
User

Co do saia to szybciej powinien lecieć skill sworda bo leci bardzo wolno i dodać mu jakiś czar bo biję z czaru na 35 i 15 lvl ... i ma bardzo mały dmg ...
28-01-2015 23:04
andro Offline
User

Paral shiki...
28-01-2015 23:12
pieczen Offline
User

Hinata troszke za dobra, nie ma exhausta na combo, niby jak się ucieka to nie wchodze całe 64, ale z pacc spellem sie i tak nie ruszy. Troszke zmniejszyć dmg tak o 5-8% i tyle.
28-01-2015 23:23

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)