Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4 Average
Res Charów
Witam.

Możecie się wyrazić jasno, czy będzie res charów, czy go nie będzie? Nie checie nam nic powiedziec, to chociaż powiedzcie, czy będzie ten res charów. Nie wiadomo, czy ogarniać punkty na itemy, czy zbierać ludzi do teamów, wiele osob jak gram na innych servach pyta sie mnie Kiedy start, czy będzie res charów. A ja nie znam odpowiedzi na żadne z pytań, więc proszę Cie Xam walnij prosto z mostu bedzie ten res TAK/NIE i to wszystko. Pozdrawiam.
Xam 20:49: chyba was pojebalo ze reset bd xd

@ot
nie powiedza bo nie wiedza czaisz, oni nie maja pojecia wgle ile jeszcze maja do roboty z servem daj zwirowi pomedytowac
W newsie pojawiło się nowe info.
Jest różnica, czy zrobisz komuś laske czy łaskę! Używajcie polskich znaków!

Profesor Bralczyk
Jezeli nie bedzie takiego expa jak na 1,6-1,9 to stracicie wiekszosc graczy przez tego resa.
Niech robia tego resa. Za dużo nowych rzeczy zostanie dodanych.
-3 nowe profy
-nowe transy.
-Nowy Balans. Itp xd
A ci którzy nie odejdą bedą bocic ;p
Nova Era Wrote:Jezeli nie bedzie takiego expa jak na 1,6-1,9 to stracicie wiekszosc graczy przez tego resa.
Hehs, jakich graczy? Osoby, które do tej pory zostały przy losie będą grać bez względu na wszystko, jak to zresztą dobrze ktoś ujął we wcześniejszym poście:
HH3 Wrote:Dla mnie to mogliby wlaczyc losa nawet bez tego UpA

Co do botów, domyślam się, że większość ich przeciwników na pewno nie będzie tu grać (w tym również ja), więc możecie zrobić eksperyment i pozwolić na boty, na pewno będzie świetna zabawa.
auto 1 play game
Reset czy nie reset i tak graczy na starcie będzie ponad setka, po 3-4 dniach spadnie do 80 następnie dwa, trzy tygodnie i zostaną same boty (np. Wildashi, Wajdy Wink) czyli tak jak zawsze te stałe 20-30 osób, bez życia, grające tylko i wyłącznie na bocie. Więc po uju z taką grą Wink

Może zostanę wróżbitą?
@up.

Założe się, że nie potrafisz właczyć bota/uzywac go, bądz masz za słabego kompa :/
Przykro mi, próbuj dalej Wink

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)