Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Usuwanie Tematów
#1
Dlaczego Xamie usÓwasz wszystkie temat ? przez to że je usuwasz to forum wygląda na martwe i zniechęca zastanów się nad tym nawet w dyskusjach nie można nic napisać bo jeszcze tego samego dnia znika temat ;S
#2
Napisze 1 wyraz gdy skończę zdanie!


Słownik.
#3
Typowe podejscie supportu z losa Big Grin gówno krexon od razu Cie hejci
Sprawdzam waszą czujność ;p
#4
Ogólnie, to podpinam się z autorem tematu, czemu na 4um zostały skasowane wszystkie tematy? ; )
#5
Hmm jeśli chodzi o to masowe usunięcie to zostały skasowane, ponieważ dotyczyły poprzedniej edycji, przynajmniej ja tak to rozumiem i w tym sensie popieram.
Ale przy okazji takiego tematu, chciałbym powiedzieć, że naprawdę nie wiem czemu moderatorzy, odkąd jest to nowe forum, tak bardzo polubili opcję zablokuj temat. Forum jest od tego, żeby się wypowiadać, a praktycznie każdy założony temat w czasie nie dłuższym niż 24-48h od jego pojawienia się zostaje zamknięty. Rozumiem, że jeśli jest np. jakiś problem i został on rozwiązany, to wtedy temat można zamknąć, ale też nie od razu, tylko przynajmniej po kilku dniach. Ale jeśli tematem jest otwarta dyskusja, wątek powinien zostać zamknięty najwcześniej po kilku tygodniach od ostatniego postu. Oczywiście nie dotyczy to wątków w których jest ewidentny spam, offtopic albo wstawianie jakiś zdjęć drugiej osoby, żeby ją wkurzyć (wtf??), ale są to pojedyncze przypadki.
Wydaje mi się, że wiele osób na to narzekało i widziałem wiele tematów o tej samej treści stworzonych tylko dlatego, że "mój poprzedni temat został zamknięty/usunięty".
To było na temat zamykania postów, a przeniesienie ich do archiwum powinno być jeszcze bardziej oddalone w czasie. Weźmy na przykład ostatni temat w dyskusjach dot. expa. Ok, Xam się wypowiedział w taki sposób że, raczej w tej kwestii już nic nie zmienimy, ale czy jest konieczność zamykania tematu i natychmiast przeniesienia go do archiwum? Założę się, że większość osób, które nie wchodzą codziennie na forum nawet nie zauważy tego tematu, a o podzieleniu się swoją opinią już nie wspomnę.

@offtopic
Nie chciało mi się robić oddzielnego tematu na to, a nie wiem czy Xam czyta pw, więc z nadzieją, że akurat tu zerknie napiszę w tym poście.
Mam nadzieję, że Administracja pamięta o TYM.
auto 1 play game
#6
Bo w każdym temacie się wypowiadam i mówię prawdę która boli naszą 'najlepsiejszą administracje' <3

Tak serio to myślę, że odwaliliście kawał dobrej roboty.. Bo na pewno nie zrobiliście przez te 7 miesięcy tylko: jednej nowej postaci, po jednym transie dla reszty, po jednej mocy (tego nie jestem pewien), 2-3 nowych mobków, 5 w porywach do 7 nowych itemów ( z czego 4 bezużyteczne czyli coś a'la wolf/gorilla skin, 2 nowych respów i 4-5 sag które dojdą "na dniach"...
To co.. Obstawiamy czy dodadzą mniej?

PS.
A, właśnie. Jeszcze nowa konoha zrobiona w 3 dni przed updatem, już się ślinię na jej widok.. Big Grin
#7
Kirass wyjaśnil znakomicie pytanie tematu.

Ci do upa, to przechodzimy z wersji 2.01 na 2.05 ;3

Także nie wiem, czego oczekujcie po upie Jacka xD
Jest różnica, czy zrobisz komuś laske czy łaskę! Używajcie polskich znaków!

Profesor Bralczyk
#8
Jeszcze co do tematów - moglibyście zrobić update poradników, bo niektóre z nich są nieaktualne. A także stworzyć nowe opisy profesji.
#9
Gracze też moga je tworzyć. Big Grin
Jest różnica, czy zrobisz komuś laske czy łaskę! Używajcie polskich znaków!

Profesor Bralczyk
#10
Jacolosowy Update, czemu wszystko idzie na Xama?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)