logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie Tematów
Author Message
airbone123 Offline
User

Usuwanie Tematów
Dlaczego Xamie usÓwasz wszystkie temat ? przez to że je usuwasz to forum wygląda na martwe i zniechęca zastanów się nad tym nawet w dyskusjach nie można nic napisać bo jeszcze tego samego dnia znika temat ;S
(This post was last modified: 12-03-2014 23:13 by airbone123.)
12-03-2014 22:53
Find all posts by this user
Krexon Offline
Game Operator

RE: Usuwanie Tematów
Napisze 1 wyraz gdy skończę zdanie!

Słownik.
12-03-2014 22:54
airbone123 Offline
User

Typowe podejscie supportu z losa Big Grin gówno krexon od razu Cie hejci
Sprawdzam waszą czujność ;p
(This post was last modified: 12-03-2014 23:08 by airbone123.)
12-03-2014 23:05
iBoomiBoom Offline
User

Ogólnie, to podpinam się z autorem tematu, czemu na 4um zostały skasowane wszystkie tematy? ; )
12-03-2014 23:27
Kirass Offline
キラ

Hmm jeśli chodzi o to masowe usunięcie to zostały skasowane, ponieważ dotyczyły poprzedniej edycji, przynajmniej ja tak to rozumiem i w tym sensie popieram.
Ale przy okazji takiego tematu, chciałbym powiedzieć, że naprawdę nie wiem czemu moderatorzy, odkąd jest to nowe forum, tak bardzo polubili opcję zablokuj temat. Forum jest od tego, żeby się wypowiadać, a praktycznie każdy założony temat w czasie nie dłuższym niż 24-48h od jego pojawienia się zostaje zamknięty. Rozumiem, że jeśli jest np. jakiś problem i został on rozwiązany, to wtedy temat można zamknąć, ale też nie od razu, tylko przynajmniej po kilku dniach. Ale jeśli tematem jest otwarta dyskusja, wątek powinien zostać zamknięty najwcześniej po kilku tygodniach od ostatniego postu. Oczywiście nie dotyczy to wątków w których jest ewidentny spam, offtopic albo wstawianie jakiś zdjęć drugiej osoby, żeby ją wkurzyć (wtf??), ale są to pojedyncze przypadki.
Wydaje mi się, że wiele osób na to narzekało i widziałem wiele tematów o tej samej treści stworzonych tylko dlatego, że "mój poprzedni temat został zamknięty/usunięty".
To było na temat zamykania postów, a przeniesienie ich do archiwum powinno być jeszcze bardziej oddalone w czasie. Weźmy na przykład ostatni temat w dyskusjach dot. expa. Ok, Xam się wypowiedział w taki sposób że, raczej w tej kwestii już nic nie zmienimy, ale czy jest konieczność zamykania tematu i natychmiast przeniesienia go do archiwum? Założę się, że większość osób, które nie wchodzą codziennie na forum nawet nie zauważy tego tematu, a o podzieleniu się swoją opinią już nie wspomnę.

@offtopic
Nie chciało mi się robić oddzielnego tematu na to, a nie wiem czy Xam czyta pw, więc z nadzieją, że akurat tu zerknie napiszę w tym poście.
Mam nadzieję, że Administracja pamięta o TYM.

auto 1 play game
(This post was last modified: 13-03-2014 00:12 by Kirass.)
12-03-2014 23:53
Anyone Offline
User

Bo w każdym temacie się wypowiadam i mówię prawdę która boli naszą 'najlepsiejszą administracje' <3

Tak serio to myślę, że odwaliliście kawał dobrej roboty.. Bo na pewno nie zrobiliście przez te 7 miesięcy tylko: jednej nowej postaci, po jednym transie dla reszty, po jednej mocy (tego nie jestem pewien), 2-3 nowych mobków, 5 w porywach do 7 nowych itemów ( z czego 4 bezużyteczne czyli coś a'la wolf/gorilla skin, 2 nowych respów i 4-5 sag które dojdą "na dniach"...
To co.. Obstawiamy czy dodadzą mniej?

PS.
A, właśnie. Jeszcze nowa konoha zrobiona w 3 dni przed updatem, już się ślinię na jej widok.. Big Grin

[Image: 579.jpg]
"The Others are not dead. They are strange, beautiful… think, oh… the Sidhe made of ice, something like that… a different sort of life… inhuman, elegant, dangerous."
12-03-2014 23:57
Xam Offline
El Boss

Kirass wyjaśnil znakomicie pytanie tematu.

Ci do upa, to przechodzimy z wersji 2.01 na 2.05 ;3

Także nie wiem, czego oczekujcie po upie Jacka xD

Jest różnica, czy zrobisz komuś laske czy łaskę! Używajcie polskich znaków!

Profesor Bralczyk
13-03-2014 08:11
SiberiaN Offline
# Uchiha Itachi #

Jeszcze co do tematów - moglibyście zrobić update poradników, bo niektóre z nich są nieaktualne. A także stworzyć nowe opisy profesji.

[Image: cj4.gif]
13-03-2014 13:39
Visit this user's website Find all posts by this user
Xam Offline
El Boss

Gracze też moga je tworzyć. Big Grin

Jest różnica, czy zrobisz komuś laske czy łaskę! Używajcie polskich znaków!

Profesor Bralczyk
13-03-2014 13:53
Legal Offline
Twój Pan, klękaj!

Jacolosowy Update, czemu wszystko idzie na Xama?

"..Bity to promienie gamma, a ja rosnę niczym Bruce Banner.."

13-03-2014 15:06
Visit this user's website Find all posts by this user

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)