Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
AOLE
Dajcie kur*a te aole do kupienia za kase w grze albo za te 1000 pkt z 40 aoli przynajmniej bo to masakra , mialem 10 aoli i w 2 dni mi all spadly nie bijac sie w pvp , ja nie wiem jak tu mają byc jakies wary jak aole takie drogie 

ps.albo na next edycje dajcie aole za kase w grze bo dużo więcej ludzi by grało ale zdobywac eq żeby pozniej jak sie padnie to je stracic ? no błagam !
3 słowa, pay to play. kupujesz pacca, po 3 dniach musisz robić donejt żeby grać dalej ;d
jest dobrze gościu tyle ludzi sella aole ze możesz dziennie z 100 kupic albo i wiecej
Az tak tragicznie może nie ma ale zamiast tych 20 aoli za 1 k pkt powinno być 40 albo 20 za 500 pkt :d
ta i moze jeszcze pacc za free i niech dokladaja do serwera XD
Qoor czyli co , ten serv utrzymuje sie wyłącznie dzięki aol'om ? Wg dużo wiecej grałoby ludzi gdyby aole można bylo kupić w grze a co za tym idzie więcej ludzi kupiłoby pacce
dokładnie popieram /\
z 250 graczy 20 aoli kupi 100 to juz 100x20zl, oczywiscie ze aole to poza paccem to glowny dochod Big Grin

nie wiem czy 17zl na pacca w 2k18 to duzo XD, godzina roboty za najnizsza krajowa, mamusia tez powinna wam dac xd
Lol przecież to s ticket są głównym dochodem..

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)