Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Nowa edycja
Balans transów żeby nie było takich dużych przeskoków, balans postaci aby znowu nie było, że jedna postać będzie OP na nowej edycji, może kilka nowych SENSOWNYCH expów, jakieś ciekawe questy, Obito niech będzie dostępny normalnie, lepsze nagrody za sagi... no i przede wszystkim większa aktywność ze strony wyższej administracji, naprawiajcie te bugi i błędy na bieżąco i to już będzie BAAARDZOO duży plus dla serwera. pozdrawiam Smile
Wszystko zawarte tutaj> http://losots.pl/showthread.php?tid=13282
@up

Ale krzyczeć to możesz sobie w domu, a nie u nas na forum, dodatkowo w taki świąteczny dzień.
auto 1 play game
add memes to los,

thanks Smile
na nowej edycji zwir powinien dac permisje komus innemu, wgladu edycji i plikow serwera, bo to jest nierob, ktory odpala serwer tylko na sms shop, a potem ma na niego wyjebane. oczywiscie zapowiadajac jak to nie bedzie dbal o serwer i ile maja przygotowanych updejtow. jż
lepiej?
Ja Haha xd
Podobno był jakiś nowy gość w administracji. Miał zajmowac sie servem pod nieobecnosc adminów. I gdzie go wyjebało? Ledwo przyszedł i wyszedł? XD
Przecież on był na edycję Kamashiego i Come Backa xd
Czesc, moje pytanie moze troche nie zwiazane z tematem, mianowicie chce sie zapytac czy wladze otsa moga go nie wylaczac, wydaje mi sie, ze to moze tez poskutkowac wieksza liczba osob na nastepnej edycji, nie wszyscy znaja losa a jak serwer jest w miare pusty to w miare latwo sie wyexpic i poznac troche mapy

Wiecie samo, ze graja tu starzy wyjadacze, ktorzy losa maja w malym palcu, wiec takim randomom ciezko cos tu ogarnac

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)