Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Update 3.3 && COME BACK LOSA
Hej.

Widząc co dzieje się obecnie na losie to po prostu mi żal, że taki OTS się marnuje po kilku tygodniach (zazwyczaj 3-4...)

Wszyscy wiedzą, że przyczyna tkwi w braku zainteresowania (czasu, chęci, możliwości?... ) ze strony ŻWIRA..

Jeżeli gość pracuje w wolnej chwili tylko po to by mieć profit na miesiąc i jak hajs się skończy to znowu poświęcić kilka godzin, by ludzie mieli do czego wracać i znowu wydawać hajs na grę, która i tak NIE MA PRZYSZŁOŚCI.. To osobiście mam już to gdzieś. Tego całego losa..

Chciałbym, by ktoś zaufany Żwira dostał możliwość naprawiania błędów i ogólnie większych możliwości, by móc sprostać oczekiwaniom graczy.

Jest naprawdę wiele rzeczy do poprawienia, które zajmą kilka godzin jeżeli wszystko zbierze się do kupy i wszystko ogarnie. LUDZIE TO TYLKO KILKA GODZIN BY WSZYSTKIE BŁĘDY PONAPRAWIAĆ...

Jako, że chciałbym pograć na OTsie znowu to jestem skłonny nawet wyłapać wszystkie posty, w których ludzie piszą co jest do poprawy i skleić to w jednym temacie tak, byś Żwiru miał wszystko podłożone pod NOS - rozłożone w punkach i po kolei mógł zająć się wszystkim, by to poprawić...

Przede wszystkim trzeba koniecznie zniwelować różnicę między transem na 220 lvl a 300.

Wiąże się to też z tym, by przyjrzeć się przyrostowi HP/MP/CAP danych profesji.

Zmieniłbym też POCZĄTKOWY EXP STAGE.

do 100 lvla powinno się SZYBKO WBIJAĆ LVL. Dalszy exp stage jest wg. mnie bardzo dobry. ( z wyjątkiem straty lvla po desce, ale to osobny punkt, który też można poruszyć )

Polecam zrobić resa przed świętami, a jako rekompensatę w pierwszym dniu SMS SHOP NA ALL - 50% a przez kolejne 2-3 dni -33%

Myślę, że byłoby to dobre rozwiązanie. Teraz OTS i tak martwy już nic się nie dzieje. A do świąt można spokojnie wszystko naprawić i zorganizować osobę, która będzie czuwała codziennie nad rozgrywką.
(11-12-2017, 01:53)twinky Wrote: Jako, że chciałbym pograć na OTsie znowu to jestem skłonny nawet wyłapać wszystkie posty, w których ludzie piszą co jest do poprawy i skleić to w jednym temacie tak, byś Żwiru miał wszystko podłożone pod NOS - rozłożone w punkach i po kolei mógł zająć się wszystkim, by to poprawić...

Z tego co mi wiadomo już jest taki temat w dziale supportu i są w nim zapisane wszystkie bugi/rzeczy do poprawy zgloszone przez graczy.

(11-12-2017, 01:53)twinky Wrote: Polecam zrobić resa przed świętami, a jako rekompensatę w pierwszym dniu SMS SHOP NA ALL - 50% a przez kolejne 2-3 dni -33%

Startuje NTSW nie ma sensu puszczac teraz LoSa... Tym bardziej ze kazdego rozczarowała ostatnia edycja LoSa i nikt teraz za bardzo nie ma ochoty grać, trzeba troche poczekać, zrobić porzadnego update, fixa bugow
Jaki taki ots sie marnuje? Przeciez tu nie ma nic TAKIEGO by byl on nie wiadomo jaki... Jest to ots z najwieksza iloscia rakowych elementow gry w stosunku do konkurencji. Cokolwiek bys nie napisal, cokolwiek zwir by nie zrobil to bez roznicy. Ci sami ludzie beda grac, placic hajs i Zwir nie ma sensu sie wysilac bo pieniadze i tak beda wplywac.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)