Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Przed startem
Za prawie równy tydzień będzie odpalona nowa edycja i dlatego potrzebujemy Was, abyście pomogli nam w jak największym stopniu, żeby to była jedna z lepszych rozgrywek jakie były do tej pory!

W tym temacie, chciałbym, żebyście wypowiedzieli się, co najlepiej zmienić/poprawić (bugi etc) i co jeszcze bardziej polepszy granie na serwerze. Mile widziane są także sugestie na przebieg tej zbliżającej się edycji.

Weźcie też pod uwagę, że od teraz będzie legalny Elf Bot (no-afk), więc możecie wypowiedzieć się, czego najbardziej nie chcecie, żeby było dozwolone. Pamiętajcie tylko, żeby to były rzeczy, które można będzie wykryć przez BN'ów.
np.
Quote:Nie chciałbym, żeby było dozwolone używanie Combo Leader, ponieważ to bardzo psuje PvP.
lub
Quote:Chciałbym, żeby były organizowane więcej Eventów, ponieważ tego brakuje na serwerze.

W tym temacie nie toleruję płaczu, typu: czemu bot jest legalny lub dlaczego franek jest totalnym zjebem. Mają być tutaj wypisywane propozycje i błędy jakie Waszym zdaniem należy poprawić przed startem serwera.

Pozdrawiam
Dwa przykłady które podałeś popieram, i dał bym buffa Lee ponieważ jest tak słaby że nikt nim nie będzie grał Wink
I have a dream...
Jestem za powrotem do starego systemu findowania, dużo wygodniejsza była tamta opcja Smile

Pozdrawiam.
Na dniach będziemy potrzebować doświadczonych graczy, chętnych proszę kierować do mnie na PW W sprawie balansu, popracujecie z nami nad balansem mobów który kończymy, lecz potrzebujemy abyście go ocenili.
-Nowe specjal spelle? Coś na wzór:
http://losots.pl/showthread.php?tid=1273...6#pid34806

-Balans rozgrywki, transfów itd. Ogólny zarys jak moim zdaniem powinna wyglądać rozgrywka:
http://losots.pl/showthread.php?tid=1252...8#pid33678
http://losots.pl/showthread.php?tid=12817

-Naprawienie bugów z tej edycji: Przejmowanie mobów przez ino, zbugowane dmg kikachow shino gdy targetowały moba a swoim zasiegiem uderzały playera, na teleport quescie z niektórych roomównie da sie wyjść itd.

- Dodać Daily missions.

-Naprawienia % szansy combo II - nie każda profesja ma taki % szansy na wejscie combo jak jest opisane na stronie

- balans itemów z craftu - większość z nich jest i tak nie osiągalna dla 99.99% graczy bo edycja nie dotrwa ale można by je zbalansować bo trochę śmieszne jest, że np armor od 500 lvl jest lepszy i łatwiej dostępny od armora od600 lvl. Itemy na craft też mocno przesadzone w większości przypadków.

- rework nagród z sag - aktualnie sagi robi się tylko dla żywiołu (bo do bijuu mode nigdy edycja jeszcze nie dotrwała ). Można by było je trochę zreworkować: dodać lepsze itemy, więcej expa. Z nagrodami to proponuje by w Sadze z antidote dla Idate dostawaliśmy item odnawiający stamine i byłby on tylko dostępny z tej sagi, żadne sms shopy itd więc miałby on sporą wartość co pewnie byłoby przydatne dla low lvli, nowych graczy, którzy wbijają w środku edycji.
Oprócz tego kiedyś był pomysł dodania możliwości posiadania drugiego żywiołu

-Control - przywrócenie starego controla z 2,1 +
Ja rowniez jestem za powrotem starego findowania oraz zmienienia wbijania controla tak jak kiedyś biegało się 6h i wbijało się 130 ;p zawsze jest problem z tym controlem .
A jeżeli już robicie nowa edycje i macie na to chwile czasu zmieniłbym lvl transów tzn.. transy co 50 lvli a nie tak jak jest teraz między 280 a 400 jest wielka różnica i too daje strasznie dużo graczowi który ma transform wyżej tak samo na 150 i 280 . 150 lvl w zwarciu z 280 nie ma najmniejszych szans .
I ostatnia kwestia autoloot powinien zostać a nie być usunięty d;
Puchauke The Best !
Za łatwo będzie autoloot+bot niestety jedną z tych rzeczy musimy wykluczyć i to jest autoloot.

//Kamaś
autoloot zostaje.
@up

W jakim sensie będzie "za łatwo", skoro i tak jest bot? Autoloot bardzo ułatwia grę, gdy nie ma bota, natomiast w przypadku legalnego bota nie ma to większego wpływu, chyba, że ktoś nie potrafi zrobić dobrych skryptów do bota... Możesz mi wyjaśnić jakie jest Twoje rozumowanie w tej kwestii?

Przy okazji, już to zgłaszałem, ale powtórzę tutaj, że jeśli bot wraca trzeba zwiększyć dwukrotnie cenę blessów, tak jak było na ostatniej edycji z botem.

@topic

Nie ma szans, żebyście wyegzekwowali nieużywanie pewnych opcji bota (jak CL), gdy nie potrafiliście wyegzekwować nieużywanie bota w czasie gdy był nielegalny. Edycja z botem oznacza powtórkę ze "świetnej" edycji z warami 15 vs 15, czyli zaznaczamy cel i resztę robi bot.

I nie zapomnijcie o changelogu.
auto 1 play game
Ja to te blesy bym wgl wywalil Smile

//Kamaś
Koszt bleesów będzie zwiększony.
Traktujcie (w tym banujcie) wszystkich rowno - mysle, ze to najwazniejsze (:

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)