logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gameplay
Author Message
9178666 Offline
User

Gameplay
Hej edycja jak widac zbliza sie ku koncowi (niestety) i ja przestalem juz wchodzic na server. Ale pomyslalem, ze zostawie cos dla administracji informacje czy wskazowke zwal jak zwal aby nastepna edycja byla lepsza.

Osiagnalem lvl chyba 466 postacia ten ten oraz wykonalem sagi do tendo wlacznie.

Jak dla mnie gra do 400 lvla jezeli chodzi o exp jest bardzo dobrze zbalansowana (oczywiscie sa male braki ale to nic powaznego) lecz po 400 lvl ten balans kompletnie zanika.

Chodzi tu o caly obszar iwagakure... Mobki na iwie sa bardzo silne ale exp za nie jest masakrycznie wielki dodatkowo roznica w sile noble warriorow/silent iwa defenderow/stone fighterow/iwa swordsmanow jest bardzo mala... Proponuje zmniejszyc exp za WSZYSTKIE mobki na iwie oraz bardziej je zbalansowac tak aby byla odczuwalna roznica miedzy np stone fighterami a iwa swordsmanami

nastepne co psuje gre po 400 lvl to trans. Tak ten trans na 400 lvl daje o wiele za duzo zas ten na 450 jest 2 razy gorszy proponuje dac troche hp z transa na 400 do transa na 450 tak aby laczna suma sie nie zmienila ale trans na 400 dawal mniej.

Nastepna sprawa-heal tak jak na poczatku ten heal jest spoko tak potem jest tragiczny. Majac jakies 27 k hp leczylem sie po 1,6 k. Jak dla mnie to kiepski zart proponuje zwiekszyc przyrost leczenia tak aby na tym 450 leczyc sie chociaz 4 k-zniweluje to tez w jakims stopniu problem zabijania sie solo w 5 sekund w pvp.

Sagi- nie zrobilem wszystkich sag lecz pare rzeczy mi sie w nich nie podobalo

po 1 oczywiscie bylem graczem posiadajacym Pacc ale mozliwosc zrobienia tylko 45 sag na faccu to troche kicha. Proponuje aby sagi do shippa byly dla facc

po 2 saga z klonem- zbalansujcie to troche... Bo roznica miedzy klonem np ten ten a itachiego czy hinaty jest olbrzymia

po 3 przeskok miedzy painami a tendo to tez lekki zart chyba kazdy kto robil te sagi wie o co chodzi

tyle w sprawie sag a teraz o czyms innym... Pet system. Sam zamysl jest ok ale wykonanie...

po 1- wprowadzic mozliwosc zrobienia questa ktory pozwolni nam zmienic peta na losowego (nie mozna trafic 2 razy tego samego) quest bylby od 300 lvla i moznabybylo zrobic go raz

po 2- zwiekszyc regeneracje hp peta- stanie z petem przed dp 5 min, zeby sie uleczyl to masakra

po 3-ja bym zmniejszyl moc kazdego peta jego dmg i np heal w przypadku katsu a w przypadku burka dal mu exh na find chakre np 8 sekund i sprawil aby mobki nie mogly atakowac peta

crafting-niby masa itemkow do craftu jest ale to jak je zcraftowac to juz inna sprawa. Proponuje aby npc od craftu ktory stalby obok pokoju do craftowania mowil nam co na jaki item potrzeba

taski u kotetsu-pierwsze kilka jest spoko potem jakies 20 taskow daje tyle expa co nic a potem znowu przeskok i taski nagle daja po 3 lvle. Od kyokushinow blue dostaje sie za duzo expa a przed kyokushinami blue za malo-zbalansujcie to jakos

co wy na to aby dodac jakis skill ktory zmniejszalby dmg z ninjutsu jakie dostajemy od mobow i ludzi? Skilowaloby sie go dostajac po prostu dmg magiczne

def-ten def za malo daje...

combo- ogarnijcie to jakos a nie, ze polowa postaci nei ma combo 2 albo niektore postacie (ten ten) maja takie same combo 1 jak i combo 2...

to tyle odemnie
28-12-2016 17:58
Find all posts by this user
Asanil Offline
Supporter

RE: Gameplay
Przenieść do działu "Tracker".
28-12-2016 19:20
sobota Offline
Niedzielny Gracz

Na access na iwagakure mozna by było zrobic jakis quest np od 500lvla, Bo jak znerfia Iwe to zbyt wolno sie bedzie expic na tym lvlu. Tak to zostanie Fajny exp a po 400 lvl juz nie bedzie sie tak szybko expic ;d.
28-12-2016 19:23
pawelo553 Offline
User

Z iwa sie zgodze w 100% .
z healem troche tez , bronie z 7mistrzow miecza sa poprostu op na 500 lvl jak pucha w moby z igly bije 15-19k - crit 22k ja z s3 + 5 bije ok . 6-8k max. crit nie cale 10k <- trans na 550
Co do transow to sie nie zgodze, gdyż trans na 400 lvl daje glownie hp tj. 6k a na 450 daje 2k hp i dosc sporo dmg.
Poki co nie moglem zrobic sagi "18:26 Shippuuden Mission 85
18:26 Informations: Go to Kage's meeting. Talk with each one." Po rozmowie z Kage's saga nadal pozostala ta sama, ten sam problem dzierzy moj przyjaciel Death.

@Sobota
wg mnie powinno sie wolno expic bo albo ktos chce sie caly czas bic i miec mniejszy lvl albo mniej sie bije a wiecej expi a nie ktos bije sie pol dnia i potem nadrabia ten exp w 2h.
Jesli nie nerfic expa to zbuffowac potwory bo ja jesli bym sie uwzial to moge isc na 280 lvlu na stone fightery , gdzie mam wpt gdzie luruje sie po 1dnym , i mam 32kk na 400+ , czyli mialbym jakies 40kk na 280lvlu? co dla mnie jest kpina xD

@down
akurat co do ten ten to nie powinienes sie wypowiadac bo tenten jest chyba najmocniejsza postacia w calej grze, nikt nie ma takiego combo jak ona :>

@PitBull
Akurat Ty wgl mnie to powinienes dostac bana na forum , bo placzesz cala edycje nt. balansu bo grasz saiem i czujesz sie pokrzywdzony pomimo ze gral 'Emilord' ktory mial wiekszy lvl niz Ty i ani slowa nie powiedzial nt. zlego balansu sai'a.
Jesli nie potrafisz grac to zadna postac nie bedzie dostatecznie dobra dla cb Smile
(This post was last modified: 28-12-2016 21:20 by pawelo553.)
28-12-2016 19:27
rio Offline
User

kpina jest balans 140 ten ten hela sie tyle samo co 220 sasek
28-12-2016 20:35
PitBull Offline
User

Masz racje Big Grin + dać buffa dla saia

[Image: tumblr_mvjpptKNtL1swnfs7o1_500.gif]
28-12-2016 21:09
Sakurka Offline
User

co do ex. dla burka to zmieniłbym także jego parala.. bądź zmienił kai body dla żaby aby mozna bylo uzywac tak czesto jak parala z tego psa.. Smile
29-12-2016 01:16
milosz Offline
User

Ciekawe kto to zrobi jak tu administracja zniknęła xD
29-12-2016 01:22
PitBull Offline
User

Zaraz Xam wejdzie i napisze tobie 'człowieku za dwa dni sylwester' i to cały powód czemu nic nie robią xD

[Image: tumblr_mvjpptKNtL1swnfs7o1_500.gif]
29-12-2016 01:51
maszcos Offline
User

To, że wy żyjecie Losem to nie znaczy, że oni muszą. Już wam Jacolos pisał, że w ich wieku życie prywatne bierze górę i nie będą się spinać nad tym Losem aż tak.
29-12-2016 03:04

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)