logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odwolanie] Bezkarny Pies Mahony
Author Message
nex Offline
User

[Odwolanie] Bezkarny Pies Mahony
Przepraszam bardzo jaki ban za ddosy? Zacznijmy od tego, ze ddos polega na probie polaczen/wysylania pakietow z wielu polaczen(np 500000 zainfekowanych komputerow), wiec kurwa na czym ty czlowieku bazujesz ZE ZROBILEM TO JA?XD . Poprosze o jakis konkretny dowod, bo co sie na tym servie dzieje to parodia.

PS: Skrypty auto 1 ddosuja ci server bo wysylam duzo pakietow? Seriously myslalem, ze ogarniasz komputery jacolos ale widze, ze jednak nie. Shasta tez dostal bana za "DDOSY" i juz unbanned. Czekam na wyjasnienie
(This post was last modified: 21-12-2016 16:28 by nex.)
21-12-2016 15:46
Find all posts by this user
maszcos Offline
User

RE: [Odwolanie] Bezkarny Pies Mahony
Ma trochę racji teorytycznie nie ma możliwości dla zwykłego śmiertelnika żeby dojść kto pinguje. Ale jeżeli nie ma takich dowodów to może ktoś Cie podjebał najzwyczajniej w świecie. Ogólnie nie wiem co mógłbyś mieć na celu, żeby DoSowac LOSA ale jak już byś to robił to słabe to jest. Bez sensu, psucie komuś krwi w perfidny i chamski sposób.
21-12-2016 17:12
Tavvy Offline
Game Master

zamykam i jak osoba banujaca uzna za stosowne to sie wypowie.

A man who ain't got his word is a cockroach.

Moja żona to się jeszcze nie urodziła. A jej matka jest w podstawówce.
21-12-2016 17:24
Jacolos Offline
Head Administrator

Nom, nie był to stricke DDoS, ale lagowałeś serva pingowaniem jakimś sposobem, dobrze wiedziałeś że to Ty, bo 2 dni temu przestałeś w momencie jak sie zalgowałem, i dziś tak samo.

Pakiety pochodziły z twojego IP,
Shasta dostał chwilowo bana, bo też wysyłał dużo pakietów jednak były to bardzo małe pakiety i robił to nieświadomie,

twój traffic był 100x wiekszy niż cały serv łącznie i odwołujesz się od bana??? xD
Jak tak bardzo chcesz mogę zmienić napis z "ddos" na "pingowanie" jak ci z tym lepiej.
21-12-2016 17:34
nex Offline
User

Gosciu ty nie wiesz ile ja mam skryptow auto 1, zrobcostam itp. Na trainach jak stoje to mam auto 1 useitem glove bym nie musial sie obracac, mam auto 1 eatfood ITP. To, ze na ddosach czycokolwiek to jest server nie wyrabia i wypluwa, ze wysylam za duzo pakietow to nie moja wina. std::cout << convertIPToString(getIP()) << " disconnected for exceeding packet per second limit." << std::endl;
Ogarnij swoj silnik, bo wina jest jego a nie moja. 100x wiekszy traffic to nic wielkiego majac skrypty auto 1 i sobie to policz. ja wysylam co 1 milisekunde wiele pakietow a takie normalne typy maja skrypty auto 500-1000. Zauwaz, ze ten problem dopiero wyskakuje jak sa lagi. Czemu twierdzisz , ze lagi sa przez to a nie na odwrot? Chyba nie wiesz jak chaotycznie napisany jest wasz silnik.

Ja sie dalej upieram, ze problem ze mna jest w trakcie lagow a nie lagi sa przeze mnie. Oczywiscie to twoj server i masz prawo mnie zbanowac bez powodu. Jednakze skoro ban ma byc bez powodu to niech bedzie. Po co grac na servie, gdzie korupcja wystepuje u head admina.
21-12-2016 17:48
Jacolos Offline
Head Administrator

Ta śmieszny jesteś xD
Robiłeś to w pełni świadomie, wyłączałeś skrypty podczas tego jak wbijałem na server, co ty gadasz.
Polecam jakieś specjalistyczne leczenie bo w te bajki to już nikt nie uwierzy.

@edit
dla twojej informacji
każdy skrypt auto 1, to wysłanie pakietu na server, to że nie robiłeś tego żadnym wyrafinowanym sposobem, a po prostu poprzez bota nie zmienia tego faktu, że to nic innego jak pingowanie.

@topic
Dzięki za info, poprawimy Smile
(This post was last modified: 21-12-2016 18:02 by Jacolos.)
21-12-2016 17:59

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)