Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Strata eq?
Mam dziwna sprawe a mianowicie mialem na sobie aola+blessa padlem plecak mi nie spadl ale spadl mi arm i spodnie a raczej nie spadl a zniknal bo... Zwloki byly puste jakby mi spadl plecak+eq to spoko moze nie mialem aola jakims cudem ale spadl sam arm i legi a plecak zostal. Wyjasni to ktos? Jak to mozliwe prosze o zwrot bo smiech na sali konkretnie chodzi o ten ten shippuden armor i legi.

@jesli to ma jakies znaczenie to stalo sie to o 22 20 od razu po zdarzeniu napisalem na ctrl+r ale odpowiedzi nie uzyskalem.
Nie wyłączaj ctrl+r bo tam uzyskasz odpowiedź (w razie czego mówię), jeżeli nie szkoda Ci pieniędzy sprawdź co stanie się przy kolejnym razie, a jak nie czekaj na kogoś, dla mnie ewidentny dziwny bug.
Nie wylaczylem ctrl+r lecz wciaz brak odpowiedzi. Sprawdzac raczej nie zamierzam predzej czy pozniej padne to sie zobaczy nie mam pojecia czym byl spowodowany bug aczkolwiek co by nie mowic te 2 itemki dosc trudno zdobyc i docenilbym ich zwrot
Myślę, że na zwrot nie masz co liczyć, ale możliwe że doczekasz sie wyjaśnienia.
Tez tak mialem na 50lvl tylko ze nie mialem nawet aola plecak zostal a spadl sam armor albo legi Smile
Jak podleciałem do Twojego deda to był pusty i 0 sladów innych ludzi.
Ciezko zrobic set dlatego musisz walic w chuja? Smile
Dziwne, posyłam temat wyżej i czekaj tutaj na ich odpowiedz.
Dzięki za zgłoszenie buga po resie nie będzie takich przypadków. Z poszkodowanym skontaktuje się w grze.

Pozdrawiam
A man who ain't got his word is a cockroach.

Moja żona to się jeszcze nie urodziła. A jej matka jest w podstawówce.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)