Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Unban Bezkarny Pies Mahony
#1
Ludzie sie nie odwoluja i dostaja unbany. Nawet nie wiadomo czy byl filmik czy nie. Ja żadam unbana na swoja postac Bezkarny Pies Mahony bo niby czemu oni maja miec UB jak bocili afk i nawet nikt nie sprwadzil czy maja filmik a ja dostalem bana za wyrzucenie smieci i chwilowe afk :|
#2
No cóż, ponoć nie było edycji Los'a w której nikt nic nie odpierdolił Wink Zaczną być wyjebane jaja na ots to Żwirek może w końcu zrobi czystke w tej śmiesznej 'rangowej' dziecinadzie.
Niech dalej Żwir zmienia wszystko jak Wajdzia zapłacze [Blessy] / Wajdzia chciał, wajdzia dostał, a na inne tematy wyjebane jaja.
#3
Oni dostali unban ponieważ ktoś inny wchodził na chara BN Kaay.

Bocenie na LoS jest dozwolone pod jednym warunkiem, nie można być afk... ale zawsze każdemu ciągle mało, co to za problem wyłączyć bota na 2 minuty w razie by właśnie wtedy nie dostać bana??...
#4
Niee Jaca, nawet już nie mówimy o zaistniałej sytuacji, musiałbyś wejść na TS inny niż Wajdziaków, żeby uratować tego otsa, ale tak się nie stanie, więc niech się tam Żwirek dalej opierdala, a Tavvy biega i donosi poty Wajdzie.
#5
Jaka roznica kto banowal? Sa nagrani na afk bocie, a GMowie od nich z teamu sprawdzaja tylko nas. Na tym servei jest najwieksza korpucja jaka widzial swiat OTSow, a BN kaay po co ma BN'a jak nikogo nie chce banowac? Ja rzadam sprawdzenie w logach Kamashiego i tavviego czy tpowali do swoich i pisali do nich jestes oraz tego, ze sprawdzane osoby odpisaly im. Jak tylko byly sprawdzane osoby z 1 teamow to prosze im zabrac range za stronniczosc. Takich jaj to dawno nie widzialem i nikt nie ma ochoty tutaj juz grac.
#6
@up
Jak ktoś sie przebierze za policjanta i da komuś mandat, to taki mandat się liczy???

Co do reszty supportu, to sprawdzimy dokładnie każdego i postaramy się zadbać by nie było "korupcji", co nie zmienia faktu, że bocić na AFKu w dalszym ciągu nie można!

@temat zamykam
Proszę grać spokojnie...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)