logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quest Obito?
Author Message
digart1 Offline
User

Quest Obito?
Tak wiec mam 450 lvl Temari 29k hp [bugged] ale chuj.

Robie sobie Obito przy czym dowiaduje sie ze musze '
1.Zabic Tendo'
2.Miec 275 Respectu,
3.RANGE SANNIN.
Szybkie pytanie:
ALE TO NIC TERAZ NAJELPSZA KWESTIA Jak postacie ktore nie maja 35k hp [lee] maja zrobic sobie ta o to postac?
Podsumowanie:
OBITO NIE JEST JAKAS LEPSZA POSTACIA TYLKO SPECIAL KTORA NIC ZBYTNIO NIE WYROZNIA OD INNYCH TYLKO TYM ZE TRZEBA WJEBAC LVL I ZROBIC PRAWIE ZE NIE WYKONALNE MISJE.

Teraz chcialbym spytac co za balwan buffowal Konan?
HEAL KONAN PO 100K? PO 23K ZE SPELLA + LAPA SERIOUSLY PUACZ ON.

NO DOBRA PROBOWALEM TO ZROBIC SOLO Z HEALEM OD IBOOMA NO ALE MOJ DMG TEMARI NA 450 LVL JEST ZBYT NISKI PONIEWAZ KONAN SIE WIECEJ LECZY NIZ JA BIJE.
SZUKAM OSOBY DO ROBIENIA KONAN;D

JAK MARIN ZROBIL TO SOLO? TO JEST REAL DOWOD NA DMG LEE PRZED NERFEM.

JESTEM ZA NERFEM TYCH MISJI WYPIERDOLCIE TO W POWIETRZE ALBO DAJCIE MI LEE 450 LVL KTORY TO WYTANKUJE POZDRO ELO EXCA PUACZ.
(This post was last modified: 08-12-2016 16:52 by digart1.)
08-12-2016 16:19
Find all posts by this user
MC Grzesio Offline
User

RE: Quest Obito?
You mirin brah to chyba wysolował ;f
08-12-2016 16:32
sevba Offline
User

Chyba ci napisał jak ktoś nie lee ma to zrobić ?Big Grin On ma 39k temari ma 29k czyli konan wali na combo taką temari.

Powinni tego heala tej konan wywalic i tyle. Na raty da radę ją wtedy zrobić jeżeli ne będzie się leczyć
08-12-2016 16:35
DespeJuzNiePlacze Offline
User

Quest na tą profkę wygląda tak samo od dawna, nikt nie mówi, że będziesz miał łatwo, nie musisz jej robic jak Ci się nie podoba, nic nie zmienimy, to wynagrodzenie za expienie i nie spanie, dziękuję i pozdrawiam Tavvy.
08-12-2016 16:40
MC Grzesio Offline
User

Sevba, ale chodzi mi o to jak przy 100k healu on wysolował konan wgle...
08-12-2016 16:42
DespeJuzNiePlacze Offline
User

Jebać w ogóle te Administracje, to są takie farmazony, że chuj, piszę Ci jebany Admin jeden z drugim, że 250-275 respektu i 75 saga, żaden z tych kurew nie napisał, że musisz mieć też Sannina, jebać tych nieogarów.
08-12-2016 16:48
Breaker Offline
User

Czy Ty nie potrafisz napisać posta, chociaż jednego, bez użycia wulgaryzmów? xD
08-12-2016 17:02
Tavvy Offline
Game Master

Despe za obrazanie i wyzwiska w naszą stronę pomimo moich upomnień poprzednich masz ode mnie bana jak na razie na 1 dzień. Przegnij kolejny raz to pomyślimy o dłuższej.

Do autora tematu:
-Założenie na LoSie jest takie żeby nie robić wszystkiego samemu... Nam chodzi żeby jakoś teamowo wszystko robić żeby ożywić tych ludzi a nie wejść puścic bota i wyjść.
-Uzupełnimy w temacie o Obito co jest wymagane na tą profesje. Jak dojdzie kolejna profesją zrobimy to od razu.
-Macie jakieś pytania problemy apropo questów piszcie na ctrl+r w grze. Na bieżąco jeśli ktoś jest to odpowiemy w miarę możliwości(nikt wam nie powie dokładnie co gdzie i jak).

@Down oczywiście są problemy Exca i czasami dość długo je rozwiązujemy ze względu na to że główny admin pracuje... ale to nie jest powód do obrażania nas w jakikolwiek sposób. Na tyle na ile możemy pomagamy w grze ale sprawy związane ze zmianami potrzebnymi dostępu do servera niestety nie ogarniemy bez Żwira.

Pozdrawiam

A man who ain't got his word is a cockroach.

Moja żona to się jeszcze nie urodziła. A jej matka jest w podstawówce.
(This post was last modified: 08-12-2016 17:29 by Tavvy.)
08-12-2016 17:05
digart1 Offline
User

Sorry no ale te rzeczy co sie dzieja na Losie sa takie ze... bez wulgaryzmow nie da sie napisac POSTA.
08-12-2016 17:06
DespeJuzSerioNiePlacze Offline
User

XD #pięćznaków
Nawet już nie chce mi się pisać odwołania do tego !@#!@% Tavvy bo to bez sensu, zgłaszam im wczoraj bardzo przydatny bug to musiałem rozmawiać chyba dopiero z Zwirem, bo Tavvy powiedział, że ma wyjebane w moje bugi i moje pisanie i mnie będzie zlewał, więc niech się potem nie dziwi, że na otsie biega Account Manager, a Żwirek spoko morda, tylko towarzystwo ma chujowe.

@edit by Tavvy.
Jeśli ktoś mi pisze że zgłosi bug ale chce nagrodę bo inaczej nie powie to wybacz. Doceniam pracę graczy na rzecz serwera i jeżeli ktoś się mocno angażuje(a było pare takich osób na tej edycji) to nagradzam jak najbardziej jakimś paccem albo upominkiem w formie nw pare pkt sms shop?.

#Edit by Despe.
Nikt nie powiedział, że nie podam, zapytałem czy mogę się spodziewać jakiegoś upominku Smile Pracować dla was nie będę, jak na tym otsie idzie pogadać tylko z Come Backiem i Żwirem.

@edit2 by Tavvy
Dobra, dobra. Jak masz jakiekolwiek zażalenia/problemu kieruj je na priv dość tego pokazu. Widzimy się jutro w grze ten jeden dzień poświęć na ćwiczenie samokontroli.

Pozdrawiam Tavek
(This post was last modified: 08-12-2016 17:42 by Tavvy.)
08-12-2016 17:22

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)