logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.
Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może tutaj ktoś doceni :)
Author Message
Ryuuku1 Offline
User

RE: Może tutaj ktoś doceni :)
Rework Konoha Glove plos.

[Image: go-fuck-yourself-.gif]
30-11-2016 18:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dander Offline
Ex Senior Game Masters

Czapeczki fajne. Na pewno lepsze niż te podjebane z nowots, które sa aktualnie xD
Te płaszczyki akatsuki trochę podobne do tych z innych serwerów ale też spoko. Trochę mi się nie podobają włosy Painów. Pogrzeb z nimi trochę i może być cacy. Jeżeli chodzi o zetsu to też taki sobie.. Tzn niepotrzebnie robisz czarne kontury, które nie pasują do całości za bardzo i wszystko się wydaje takie mocno kontrastowe - też do poprawy + jakieś cieniowanko. Ostatni zetsu jest miodzio.

[Image: 1b1h3YR.png]
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better. - S. Beckett
30-11-2016 18:19
Heido Offline
User

Konoha Glove Prawa
[Image: 01VJ2TP.png]
Konoha Glove Lewa
[Image: 4QgLNuV.png]
Konoha Gloves
[Image: zKkD6OX.png]
Rękawiczki robione na szybko bo nie mam na razie czasu, jest w nich troche do poprawy chociażby jeden z kolców.
01-12-2016 16:46
Dander Offline
Ex Senior Game Masters

Co te rękawiczki mają wspólnego ze światem shinobi oraz konohą? xD

[Image: 1b1h3YR.png]
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better. - S. Beckett
01-12-2016 17:23
Heido Offline
User

A więc tak chcemy się bawić xD. Myślałem że coś swojego, ale mają być w stylu ninja no ok. Wrócę to porobie coś Smile

Btw Są czerwone, a konoha w końcu leży w kraju ognia.
01-12-2016 18:02
Szajro Offline
User

Te rękawiczki autorskie? Bo poza małym dodatkiem i zmiana koloru bardzo przypominają metal gloves z wos'a
02-12-2016 14:24
Niezniszczalny Offline
User

Kopie grafik z ns'a, jak już wiekszość zauwazyła. Zresztą tylko te głowy paina i konan tak na prawdę są twoje. Widać różnice między tym "udolnym" cieniowaniem, a prawdziwym cieniowaniem np. postaci zrobionych przez Vegana. Ba, zetsu na 100% też nie jest twój, jest zedytowany zapewne, widać różnice pomiedzy jakością tych głów(cieniowanie, dobór kolorów), a zetsu.
Te "glove" wyglądają jakby były z jakiegoś nowots'a, a bardziej przypomina mi się dawinbi.

Bądź co bądź jeżeli sam czegoś nie spróbujesz od 0, to niczego się nie nauczysz.
Trzeba metodą prób i błędów, aż się to wszystko opanuje.

[Image: b38896dc7353cf18b7c0a8e6a7efa69d.gif]
02-12-2016 17:04
Heido Offline
User

Niezniszczalny Wrote:Kopie grafik z ns'a, jak już wiekszość zauwazyła. Zresztą tylko te głowy paina i konan tak na prawdę są twoje. Widać różnice między tym "udolnym" cieniowaniem, a prawdziwym cieniowaniem np. postaci zrobionych przez Vegana. Ba, zetsu na 100% też nie jest twój, jest zedytowany zapewne, widać różnice pomiedzy jakością tych głów(cieniowanie, dobór kolorów), a zetsu.
Te "glove" wyglądają jakby były z jakiegoś nowots'a, a bardziej przypomina mi się dawinbi.

Bądź co bądź jeżeli sam czegoś nie spróbujesz od 0, to niczego się nie nauczysz.
Trzeba metodą prób i błędów, aż się to wszystko opanuje.
"Raezil" z NS'em miałem tylko raz styczność jeszcze za czasów Pepsiego. Płaszcz nie jest z NS'a( z resztą nie pamiętam czy ja go robiłem, mam go na kompie dosyć długo), co do mojej wizji konoha gloverów przypominają metalki z innego serwera bo wziąłem sobie górę z nich.
Zetsu jest w 100% mój autorski, tylko nie ten ze 'skorupą' i akatsuki bo ma on płaszcz, który rzekomo 'nie jest mój'. Mogę śmiało powiedzieć, że do grafik tego całego NS'a nie mam dostępu. Jeżeli jesteś tym kim jesteś to podeślij mi coś z naruto/db/op/ft/bleacha jakiś item czy postać(oczywiście obrazek), a ją narysuje żeby pokazać jak 'udolnym' jestem, z resztą rozumiem grafiki to nie moja działka, bo bawiłem się do niedawna w mapy.
(This post was last modified: 02-12-2016 22:00 by Heido.)
02-12-2016 21:59
Niezniszczalny Offline
User

Daje challange. Narysuj Doflamingo/Toriko/Natsu od 0 a cofam swoje słowa.

[Image: b38896dc7353cf18b7c0a8e6a7efa69d.gif]
03-12-2016 10:02
Heido Offline
User

Co/kto to Toriko?
03-12-2016 12:04
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)