Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 4.6 Average
WALKA O DRUGĄ SZANSE
Witam serdecznie,
Wczoraj wieczorem (26.11.2016r) dostałem Bana na postać o nicku Ercio.
Codziennie pilnowałem bota kiedy tylko expiłem nie zostawiałem chara na afku nigdy. Przyznaje sie zostawiłem chara 10 min na afku (na tyle planowałem).Po drodze spotkałem leżącą babcie na środku drogi z wykreconą nogą. Zatrzymałem się samochodem na poboczu drogi po czym sprowadziłem babcie w bezpiecznie miejsce i zadzwoniłem na pogotowie który zjawiło się po kolejnych 20 min. Następnie pojechałem po dziewczynę i gdy wrociłem okazało się ze moja postać jest zbanowana. Rozumiem ze jest to nielegalne itd itp. Zwracam się z prośba o unabana jako ze był to pierwszy raz i napotkała mnie sytuacja losowa. W zaistniałej sytuacji odważyłem sie napisac ten post patrząc na to ze inni którzy przyczynili się do obniżenia oceny servera poprzez np klonowanie również dostali druga szanse. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy i szybka odpowiedz, oraz o wsparcie graczy gdyż odziwo klonerzy dostali ub niby od graczy :O
Pozdrawiam: Grzegorz Łada
Karma wraca ze zdwojoną siłą mój ty dzielny mysiu pysiu! :*
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA DOBRO, KTÓRE UCZYNIŁ! UNBAN SIĘ NALEŻY ZA URATOWANIE ŻYCIA STARUSZKI, NIE KAŻDY MIAŁBY ODWAGĘ PODJĄĆ SIĘ TAK WIELKODUSZNEJ DECYZJI, GDYBY W GRĘ WCHODZIŁA JEGO POSTAĆ NA LOSIE, A JEDNAK ON OKAZAŁ SWOJE WIELKIE SERCE, POZDRAWIAM!
Jestem przeciw, przeciez bocienie na full afk to niszczenie serwera i dobrego mienia, gdyż bot jest legalny. A co do osób, które klonowały to dostały one UB, bo zrobiły to nieświadomie i wcale nie pogorszyły oceny o LoSie i już napewno nie mają żadnych sklonowanych itemów i wcale nie używaja po 20sake co zgona i wiele innych, dla nich UB sie należało a Tobie i innym boterom - NIE!
:bezKAPPA:
Jak najbardziej jestem za odbanowaniem.

Pozdrawiam, Znany i Kochany Streamer.
MASS UB za te wszystkie akcje i tyle..
Jestem za mass UB i druga szanse !!
Popieram. Jak odbanowujecie za klonowanie itemów to wszyscy, którzy dostali bana powinni zostać odbanowani. No bo przecież wszyscy gracze są równi.. Big Grin
Niech kazdy rozpocznie z czystym zeszytem. Nie wybierajmy unbanow wybiórczo to bedzie FAIR.. My botowalismy jedni bardziej chcaco drudzy mniej nie wazne... oni dostali szanse niech my tez dostaniemy kazdy czysty zeszycik juz o tym pisalem kiedys w jakim poscie.. Zacznijmy od nowa server stoi 8 dni. Panowie!
1. Wykorzystywanie błędów w grze lub jej słabości - usunięcie postaci. <<< Unban za deleta??? to czemu nie mass UB!

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)