logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC KOWALKIEWCZ VS JĘDRZEJCZYK
Author Message
Come Back Offline
Game Operator

RE: UFC KOWALKIEWCZ VS JĘDRZEJCZYK
@Shirix, popek walczył w klatkach Wink głównie MMA zobacz sobie jego przeszłość.

A ja wiem to co naprawde ma znaczenie,
A ja wiem to, to właśnie w sobie cenie,
A ja wiem to , wiem too
wiem to , wiem too
12-11-2016 21:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shirix Offline
Shisui

Kolego PitBull, wytłumaczę to tak żeby i Twój mały móżdżek to zrozumiał.Czuję się lekko zaatakowany skoro twierdzisz że źle dobieram osoby do których mam szacunek.W przepitym i zaćpanym głosie Popka odnoszę się do tego, że pomimo jego ogromnego majątku w którym mógłby Ci przysłowiowo osikać kredens w kuchni i nic byś nie mógł zrobić, nadal ciężko pracuję - koncerty, występuję w różnych tam stacjach telewizyjnych a teraz jeszcze próbuje KSW( nie znam się więc nie wiem czy to KSW czy MMA chodzi mi o sztuki walki).Dla mnie szacunek to wytrwałość, jesteś wytrwały to i masz mój szacunek, więc proszę Cię jak zwracasz się w moją stronę nie używaj chociaż "xD" na końcu zdania, bo nie mam nic do tego że wyraziłeś swoją opinie a to że dodając tą rakową emotkę Twoje zdanie traci powagę wypowiedzi.

@up
właśnie oglądałem, nie są to jakoś bardzo emocjonujące walki Big Grin

"Jestem mały, ale jak Ci przywalę to się zdziwisz!"

czy to nie wspaniale? Jeśli to jest najgorszy dzień w twoim życiu, to bardzo możliwe, że następny będzie lepszy
(This post was last modified: 13-11-2016 00:02 by Shirix.)
13-11-2016 00:00
PitBull Offline
User

Komicznie to zabrzmiało,więc dodałem tą emotkę,tyle Smile Mogę się domyślić do czego dążysz,ale źle to ująłeś,przynajmniej według mnie.

Co do walk Popka to miał ich chyba trzy,z czego dwie wygrane,Pudzian 15,a wygrał 9

[Image: 1446611773-65f79383c39e81c10378cf5186ffa2be.gif]

To, że czujesz ból potwierdza, że wciąż żyjesz.
13-11-2016 00:31
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)