logo
Server is already online. If you have got troubles with creating a game account or character, check it.
Follow us on Facebook.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka Propozycji.
Author Message
Wildashii Dfa Offline
Head Administrator

Kilka Propozycji.
1. Dodac na stronie glownej - Best 3 Guild [Wzorowanej na tej z W*No].
2. Dodac na stronie - zakladke last kills.
3. Dodac na stronie - jezeli nacisniemy na gracza, to pokazuje jego ostatnie dziesiec desek.
4. Zmienic Rs Removera na Frag Removera. - I zmienic, ze jezeli go kupimy, to przychodzi nam ITEM Frag remover do plecaka, bo kiedys po prostu trzeba bylo sie wylogowac i kupywalo sie frag removera, logowales sie i znikal rs, co bylo troche glupie ;d
5. Przerobic nagrody/wymagajace spelle do aktywacji Combo II [tzn. Dojo] Bo jak dobrze pamietam, to nagrody byly naprawde kiepskie.
6. Ustawic Taski w odpowiedniej kolejnosci (te u kotetsu)
7. Zmienic Task na speedy Ninje, bo jak dobrze pamietam dawal on o wiele za duzo expa.
8. Zywioly:
Raiton - Jest Okej.
Sution - Jest Okej.
Katon - Dodalbym mu obszarowa klatke.
Fuuton - I don't have idea.
9. Wyrzucic calkowicie swordy 7mm, albo je dobrze zbalansowac, bo psuja cala rozgrywke na LoS'ie.
10. Pododawac wiecej setow, bo jak narazie jak dobrze pamietam, to sie nosilo - Naruto Seta, anbu maske,Idate bootsy, Enko of Enma (Lub Wachlarz s3.) Dopiero pozniej na late gamie ludzie zdobywali sasuke uchiha seta.
11. Dodac nowe bronie na late gama.
12. Wyrzucil bym sake, albo polepszyl/dodal nowe pilsy, bo zazwyczaj wara wygrywali Ci co mieli wiecej sake ;d

Narazie to tyle, jezeli wpadnie mi cos do glowy, to zedytuje posta!

[Edit v1]
Zlegalizowac bota.
AFK Bot = Ban 7dni.

[Edit v2]
-Zmodyfikowane jutsu Kage Kubishibari no Jutsu - 50% sznas na Paralyze. - Totalna glupota, no chyba, ze paral jest naprawde bardzo mocny, ale i tak lepiej by bylo jakbys ustawil tak jak bylo kiedys, ciut slabszy paral + 100% szansy.
-Zmodyfikowane combo Sakury - Ultimate Chakra No Mesu - > Kai -> Ban Kai (Obszarowy heal przez 5-6 sec).
Proponuje zmiane spelli > CHakra No Mesu - > Kai - > Ban Kai (Ultiimate chakra no mesu nie oplaca sie uzywac.

[Edit v3]
Proponuje dodac jakies nowe expy/wyspy, bo jak sie ruszycie ze startem, to mozliwe ze na LoS'a wbije ponad 350-500+graczy [NTSW,WONO,WOS,REVO - Upada wlasnie] Wiec wszyscy z tych otsow raczej wbija na LoS'a, radze to przemyslec zebyscie potem sie nie obudzili z reka w nocniku.

[Edit v4]
Obowiazkowo trzeba sie przyjrzec balansowi PvP! Bo to juz nie bedzie stary los gdzie wary beda 6vs6 tylko bead o wiele wieksze. Team Xintrisow/Vassantich [~30osob], My [~30osob] Pucha team [~30osob] Visiony z sajrenem na czele [Nie wiem ile typa] Wiec na pewno bedzie trzeba zmienic DMG w ludzi, bo byl on nawet zbyt wysoki na starych edycjach (amare deus ciagle spamowal zeby zmniejszyc dmg w ludzi o ile dobrze pamietam) Wyborazcie sobie wara 15vs15 przy obecnym balansie na LoS'ie - nie bedzie wygladalo to zbyt fajnie i ciekawie? Chyba sie ze mna zgodzicie?;d

Pamietam, ze 4osoby przykleily sie do typa ledwo zdadzyli po spellu uderzyc a typ juz usiadl na butle jak nie mial sake, wiec powaznie nie zlejcie tematu ;d
(This post was last modified: 15-10-2016 02:45 by Wildashii Dfa.)
12-10-2016 23:34
Find all posts by this user
C3bson Offline
eldokanawolno

RE: Kilka Propozycji.
1. Top3 guild/lvl/mlvl
2. +1
3. +1
4. +1
5. W sumie, to te nagrody mozna usunąć Combo2 już jest wystarczającą nagrodą
6. +1
7. Trzeba było zabić 1000 i dostawało sie 25 lvli XDDDDD
8. do fuutona pasuje bardziej klatka, katon mozna mu dac cos jak Red w Lolu, ze jak targetem kogos uderzysz to się go podpala
9. +1 wyjebać te swordy
10. nie ma sensu dodawać więcej setów, sam dobrze wiesz, że SU Seta, naprawdę Ciężko było zebrać, a naruto seta miało sie z premium, więc jak zapłacisz to masz eq jak nie to trudź się ze standardowymi.
11. odpada
12, podnieść cene sake nic więcej Tongue
12-10-2016 23:52
Come Back Offline
Game Operator

Sety oraz bronie będą dodane, wszystkiego dowiecie się wkrótce Co do strony oraz 7mm to się zgadzam.

A ja wiem to co naprawde ma znaczenie,
A ja wiem to, to właśnie w sobie cenie,
A ja wiem to , wiem too
wiem to , wiem too
13-10-2016 01:03
ostaszq Offline
User

1. Zmniejszyć ceny aoli/zwiększyć ilość otrzymanych punktów za wysłanego smsa. No nie oszukujmy się, za 30 zł wyślesz smsa, pójdziesz na wara i te 30 zł pójdzie się je*ać.
2. Taski jakoś posortować, bo to jest trochę bez sensu, że na 200 lvl zrobię hidden assassiny, a po tym nagle muszę uwalić grassy shinobi.

EDIT: Sorry nie zwróciłem uwagi na twój punkt 6 Willda i sam go wpisałem Xddd
(This post was last modified: 13-10-2016 07:33 by ostaszq.)
13-10-2016 07:14
Come Back Offline
Game Operator

Ceny aoli są takie same na wszystkich edycjach więc wątpie aby były zmniejszone, co do tasków dziś żwir będzie to robić.

Żywioły powinny zostać takie jakie są, to nie miałoby sensu jakiego żywiołu nie wylosujesz a on i tak będzie op, dlatego musi być balans żywiołów który aktualnie jest wykonany dobrze.

A ja wiem to , wiem too
wiem to , wiem too
(This post was last modified: 13-10-2016 14:10 by Come Back.)
13-10-2016 14:08
ostaszq Offline
User

Come back a co za sens posiadać bezużyteczny żywioł? Dlaczego każdy żywioł nie może mieć czegoś użytecznego w sobie, niż liczyć jedynie na takiego dotonka? A co do aoli, czy nie uważasz że cena jest wysoka jaką trzeba zapłacić by przez cały czas chodzić z aolem? Lub wprowadzić nieskończonego aola? Padniesz kilka razy i co najwyżej możesz chodzić bez bp expić lub na trainach stać, bo ktoś wpadnie do ciebie i elo.
13-10-2016 14:43
Come Back Offline
Game Operator

Co to za sens aby każdy zywioł był op? No właśnie nic nie może być najlepsze jeżeli trafi ci sie taki Fuuton musisz grać dalej. Jak wszystkie żywioły będą op to sensu najmniejszego nie będzie miało. Aole tyle samo kosztuje na kazdej edycji i wątpie aby zwir to zmienial

A ja wiem to , wiem too
wiem to , wiem too
13-10-2016 15:28
C3bson Offline
eldokanawolno

Co do Aolców, na losie było własnie fajne to, że na Warach nie każdy zawsze miał te aolce, i dropik czasami jakiś był
13-10-2016 16:12
ostaszq Offline
User

Czasem jak znajdzie się jakiś debil, który pójdzie na to bez aola.

No to super come back, lepiej dalej liczyć na dotona i by później inni gracze narzekali jak bardzo inne żywioły są zje*ane. W jakim świecie Ty żyjesz? To w jakim celu zostały wogóle wprowadzone żywioły? No chyba by mieć z nich jakiś użytek, a jak narazie to jedyny pożytek jest z dotona. Ja mówię by był z nich jakikolwiek użytek i miały coś unikatowego w sobie po prostu. A jeśli chodzi o aole to w takim razie prosiłbym od was o wprowadzenie płatności paysafecard.
(This post was last modified: 13-10-2016 16:36 by ostaszq.)
13-10-2016 16:22
Come Back Offline
Game Operator

Nie no trzymajcie mnie, DOBRA DAJMY KAŻDEMU DOTONA+PSA? Pasuje Ci? Masz 4 pety 2 bardziej przydatne 2 mniej, masz 4 żywioły 2 bardziej przydatne 2 mniej.

@EDIT Przekażę to Żwirowi albo wątpie aby coś zrobił z Żywiołami

A ja wiem to , wiem too
wiem to , wiem too
(This post was last modified: 13-10-2016 17:00 by Come Back.)
13-10-2016 16:46

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)