Rodzina Soprano
Kills: 412
Chill Mode
Kills: 202
hehe xd
Kills: 1
Menu
Gamehub
Download client
Changelog
Guild Wars
The lastest deaths
In game (224)
Item Shop
PACC
Guilds
Characters
Highscores
Houses
Auctions
Bans
Staff
Bijuu

Witam wszystkich,
chciałbym bardzo serdecznie zaprosić do lektury mojego poradnika na temat ogoniastych bestii, bez których manga/anime Naruto zapewne by nie powstały.
Oczywiście poradnik ukazuje bijuu w Legends of Shinobi.
Postaram się schludnie i zrozumiale przedstawić miejsca, drogi, oraz same demony.

Przed rozpoczęciem wędrówki radzę zaopatrzyć się w kilof, który możemy zdobyć wykonując pick quest.

Pierwszy
Jak pewnie łatwo się domyślić - znajduje się na terenie Kraju Wiatru, niedaleko Suny. Od wyjścia z wioski musimy kierować się na południowy zachód, aż do respowiska Desert Monsters, gdzie będziemy musieli otworzyć wejście za pomocą kilofa [rys. 1.1].

resim
rys. 1.1
resim
mapa

Wolny, oraz ze względu na miejsce, w jakim się znajduje, walczący na dystans mogą wykazać się umiejętnościami. Przeciętne obrażenia fizyczne i jutsu. Używa obszarów oraz waveów w stylu Gaary.

resim
walka

Drugi
Znajdziemy go na Mategakure (płyniemy tam z Kirigakure). Zmierzając na wschód, docieramy do respu Black Shinobi. Na jego końcu znajduje się kamień [rys 2.1], który możemy usunąć za pomocą dźwigni [rys. 2.2] (czarny okrąg na mapie). Następnie zmierzamy do labiryntu, gdzie musimy przejść przez kilka ścian [rys. 2.3], a na końcu dostać się do teleportów (oba prowadzą do bestii).

resim
rys. 2.1
resim
rys. 2.2
resim
rys. 2.3
resim
mapa

Szybki, lecz i tak zachowuje dystans, co wiąże się z samymi obrażeniami magicznymi. Nie można go jednak lekceważyć, ponieważ w wykonywaniu jutsu również jest rychły. Używa targetów i waveów katona i raitona.

resim
walka

Trzeci
Wschodnie Kirigakure (płyniemy tam z Kirigakure). Po dotarciu na wyspę udajemy się na wschód, przechodząc obok kilku Kiri Shinobi, gdy w końcu zmieniamy kierunek na południowy. Mijając Guren, możemy spodziewać się ataku ze strony kolejnego bijuu.

resim
mapa

Szybki, nie ma co uciekać. Przeciętne obrażenia fizyczne, słabe jutsu, lecz siłą Trzeciego jest szybkość ataków. Użytkownik suitona.

resim
walka

Czwarty
Wychodząc z Konoha, kierujemy się na północ, po czym przechodzimy przez Most Nieba i Ziemi. Mijamy miasteczko z sag z Hidanem i Kakuzu, od którego odbijamy na północny zachód. Dochodzimy przed most [rys. 4.1], który prowadzi do Cursed Monków. Aby dostać się na drugą stronę musimy wcisnąć dwa przełączniki [rys. 4.2], którymi są nagie drzewa (zaznaczone na mapie).

resim
rys. 4.1
resim
rys. 4.2
resim
mapa

Średniej szybkości z wielkim wavem, nieskromnym obszarem oraz mocnym targetem, a także bardzo dużą ilością życia. Używa stylów katon oraz doton.

resim
walka

Piąty
Najcięższa przeprawa, przez całą Iwagakure. Udajemy się na północ od Suny, dokładnie nad sagowym Deidarą przechodzimy przez przesmyk, gdzie zaczynają się schody - resp Silient Iwa Defender, później Stone Fighter, Noble Warrior i na końcu Fuuton Walker. Na mapie zaznaczyłem najłatwiejszą drogę: wzdłuż brzegu skały, do wejścia na inną, na której zmierzymy się z dwoma Noble Warriorami, przez zejście i ominięcie respu Fuuton Walkerów. Jak zwykle, na końcu czeka nas najtrudniejsze: droga, która ma kilka ukrytych dziur. Nie chciałem psuć Wam całej zabawy, więc sami musicie odnaleźć właściwą ścieżkę. Pozostał ostatni problem - głaz [rys. 5.1]. Usuwamy go za pomocą przełącznika w kamieniu znajdującym się w dziurze [rys. 5.2].

resim
rys. 5.1
resim
rys. 5.2
resim
mapa

Zabójczo szybki, lecz nie bije na dystans oraz nie używa jutsu. Ciężki do pokonania w pojedynkę, ze względu na dobre combo i szybkość ataków, wobec tego zaopatrzmy team w osobę, która będzie go zatrzymywać lub spowalniać. Dość spora ilość HP.

resim
walka

Szósty
By do niego dotrzeć musimy przejść przez podwodny tunel [rys. 6.2], do którego wejście [rys. 6.1] (zółty okrąg) znaleźć możemy na Kirigakure. Gdy wydostaniemy się spod wody, nie wchodzimy na schody, lecz kierujemy się na północny zachód, a tam, za bramką, do której przejścia potrzebujemy 350 poziomu, czeka nas bijuu Utakaty.

resim
rys. 6.1
resim
rys. 6.2
resim
mapa

Zdecydowanie najsilniejszy. Nie taki szybki, lecz tam, gdzie się znajduje nie mamy możliwości ucieczki, nawet unieruchomienie go może na wiele się nie zdać, ponieważ używa mocnych targetów oraz obszarów.

resim
walka

Siódmy
Od Konoha udajemy się na północ, przechodzimy przez Most Nieba i Ziemii, od którego znów kierujemy się na północ, do skały, gdzie wchodzimy na schody, później schodźmy z innych, kilofem otwieramy dziurę [rys 7.1], przemierzamy tunel i wychodzimy w Takigakure. Na środku wioski znajdziemy drzewo, na które można się wspiąć [rys. 7.2].

resim
rys. 7.1
resim
rys. 7.2
resim
mapa

Szybki, na nic zdadzą się próby uciekania. Używa silnych technik targetujących fuutona, lecz polega też na swoich atakach fizycznych.

resim
walka

Ósmy
Wychodząc z Konoha, przemierzając wioski Sound Shinobi, Monastic Samurai oraz Young Samurai, przechodzimy przez długi most, za którym odnajdziemy Olafa Fishermana. Teraz możemy popłynąć na Kumogakure, skąd droga jest łatwa i nic nas nie zaatakuje: schodzimy z mola, kierujemy się na północ, następnie na wschód i przechodzimy przez jaskinię. Po drugiej stronie oczywiście czeka na nas Ośmiornica.

resim
mapa

Według mnie najsłabszy z całej gromadki. Podobnie jak Ichibi, przeciętne obrażenia fizyczne i te zadawane przez jutsu, a do tego jest mało szybki i nie może pochwalić się dużą ilością życia. Używa targetów i wavów.

resim
walka

Dziewiąty
Na północ od Konoha możemy znależć bramkę, która strzeże wejścia na skałę. Tam właśnie odnajdziemy ostatniego demona.

resim
mapa

Nie tak szybki, jak Gobi, ale do wolnych nie należy, mocny obszar, polecam mieć w teamie "unieruchamiacza", żeby trzymać go na dystas tak, jak trzymał nas Nibii. Posiada stosunkowo małą ilość punktów życia. Użytkownik katona.

resim
walka

Po pokonaniu wszystkich zostaniemy szczęśliwymi posiadaczami zwojów, w których zapieczętowane są ogoniaste bestie.
resim
Dzięki nim możemy przystąpić do Juubi quest.

Na koniec zamieszczam tabelę z bardziej szczegółowymi informacjami:

resim
z powodu braku czasu lub mozliwości nie wszystkie pola są wypełnione
dane z tabeli mogą się różnic od rzeczywistych


Jeszcze tylko gorące podziękowania dla osób, które pomogły w powstaniu poradnika.
Carsei, Odysea, Snowy, dziękuję! : )

Pozdrawiam,
wooyu
Library
Vocations
Items
Crafting
Saga Normal
Bijuu
Special Ticket
Auto Loot System
Combo System
Stamina System
Outfits System New!
Top 5 players
Bad Boy
Level: 455 Ninjutsu: 104
Excalibur
Level: 431 Ninjutsu: 106
Play Boy
Level: 411 Ninjutsu: 106
Tassadar
Level: 405 Ninjutsu: 106
Fate
Level: 404 Ninjutsu: 106
Trailer
Legends of Shinobi v3.0
Partners

Contact Us | Gamehub | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication